ALIŞVERİŞ

Trendyol’da Nesfit Hediye Çeki Kampanyası Devam Ediyor!

trendyol nesfit kampanya

1 Mart 2020 tarihinde başlayan Trendyol Nesfit hediye çeki kampanyası ile Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait promosyonlu Nesfit Sade 700 gr, Nesfit Sade 420 gr, Nesfit Karışık Meyveli 400 gr, Nesfit Ballı Bademli 400 gr, Nesfit Çikolatalı 400 gr ve Nesfit Kırmızı Meyveli 400 gr ürünlerinin herhangi birinden satın alarak ürün ambalajı içerisinde basılı şifreyi ad, soyad ve adres, telefon bilgileriyle internet sitesindeki forma girenler her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Nesfit hediye çeki çekiliş kampanyası kapsamında tam 1000 kişiye 250 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki kazanma fırsatı sunulacaktır.

Ayrıca sitemizden Yapı Kredi world kartlılara özel Ramazan kampanyası bilgilerine bakabilirsiniz.

Trendyol 250 TL Hediye Çekilişi Kampanyası Detayları

nesfit kampanya
nesfit trendyol firsatlari
  • Kampanyanın çekilişi 11 Ağustos 2020 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
  • Nesfit Çekiliş Sonucu ve Trendyol Hediye Çeki kazanan talihlilerin isimleri 18.08.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde açıklanacaktır.
  • 1000 kişinin kazanacağı 250 TL değerinde hediye çeki ikramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like