MOBİL HAT VE İNTERNET

Tukcell Yaani 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2019

Tukcell Yaani 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2019

Kampanya tüm Turkcell aboneleri için 31 Temmuz 2019 tarihine kadar Turkcell Yaani uygulamasını App Store ve Play Store uygulama mağazalarından indirip ve uygulamayı kullanan herkese her ay 1 GB bedava internet. Türkiye’nin yeni arama motoru olan ve kendi dilimizde arama yapan Turkcell Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden iniren faturalı ve faturasız tüm Turkcell aboneleri aylık hediye 1 GB internet kazanır. Yaani uygulamasını sildiğiniz takdirde aylık 1 GB internet kullanıma kapatılır.

Yaani Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılım için Yaani uygulamasını Play Store ve App Store mağazalarından indirip şartları kabul edin.Devamında Yaani uygulamayı Turkcell LTE, 3G, Edge ve GPRS data bağlantılarında bir defa kullanımı sonrası size gönderilem SMS bilgilendirme mesajından sonra Turkcell Yaani Hediye 1 GB kullanıma açılır..

Kampanyadan faydalanmak için iOS uygulamanızın versiyonu 4.1 ve üzeri, Android uygulaması için 4.0 ve üzeri versiyonu olması gereklidir.

Turkcell Yaani Kampanya Bilgileri

  • Kampanya 31 Temmuz 2019 yılına kadar geçerlidir.
  • Turkcell tarafından Aktivasyon mesajı geldiğinde hediye 1 Gb bedava intertnet kullanıma açılır.
  • Kullanılmayan Hediye 1 GB internet bir sonraki aya devredilmez.
  • Kampanyada hediye internet kullanımı bittiğinde bilgilendirme yapılır.
  • Yaani hediye 1 GB internet kalan miktarı ve süresini öğrenmek için ‘KALAN” yaz 2200’a SMS gönder veya *159# tuşlayarak sorgulama yapılabilir.

İlginizi çekecek benzer kampanya olan Turkcell dergilik Kampayası 5 GB internet incelemek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like