MOBİL HAT VE İNTERNET

Türk Telekom Bayrama Özel Ücretsiz / Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 2019 yılının ramazan bayramına özel internet (GB) vermektedir. Türk Telekom kullanıcıları, 2019 Ramazan bayramında ücretsiz / Bedava internet paketleri ile 1 GB, 2 GB ve 5 GB bedaca/ücretsiz internete sahip olabilecek.

Ramazan bayramında internet keyfini ücretsiz ve bedava yaşamak için Türk Telekom Bedava / Ücretsiz internet kampanyasında faydalanabilirsiniz.

Türk Telekomun ücretsiz ve bedava internet kampanyasından hem Faturalı Türk Telekom aboneleri hemde faturasız Türk Telekom müşterileri faydalanabilecektir.

Ramazan Bayramı’nda Türk Telekom müşterilerine İnternet hediye etmektedir. Ramzan bayramında müşterilerini unutmayan Türk Telekom, 2019’a özel yepyeni internet kampanyalarıyla müşterilerine ekstra GB’lar sunmaktadır! Bu Ramazan bayramında da Türk Telekom’dan bedava internet almak isteyenler, Türk Telekom’un mobil uygulamasına giriş yaparak yahut da Türk Telekom’un resmi internet adresinde Mobil seçeneğini seçerek kampanyalardan haberdar olabilir

TÜRK TELEKOM RAMAZAN BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Türk Telekom, Ramazan bayramı özel İnternet paketi ve konuşma paketini henüz duyurmadı! Ancak Türk Telekom’un 2019 Ramazan bayramında yine müşterilerine bedava internet ve konuşma paketleri sunacağı kesin.

Türk Telekom ramazan özel bedava internet GB paketleri için 444 1 444 üzerinden iletişime geçebilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Aynı zamanda Türk Telekom web sitesi üzerinden de yakın zamanda açıklamalar gelecek. Ramazan Bayramına dek bu sayfayı takip ederek Bedava Türk telekom internet kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like