MOBİL HAT VE İNTERNET

Türk Telekom FenerNET Kampanyaları

Türk Telekom fenerbahçeli taraftarlar içim özel bir internet kampanyası yapmaktadır. Türk Telekom Fenerbahçe taraftarına özel FenerNET kampanyasını başlattı.

Fenerbahçe spor kulübüne gönül vermiş, spor tutkunu taraftarlar için FenerNET ile fiber hıza sahip, uygun ve sınırsız internet keyfi sunmaktadır. Üstelik fenerbahçe spor kulübünün kuruluş yılı olan 1907 wifi dakikası da hediye edilmektedir.

FenerNET Kampanyası ile internet keyfinin yanı sıra hediye forma ve futbol maç bileti, oyuncularla tanışma, stadyum ziyareti gibi özel fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanma imkanına da sahip olabileceksiniz.

FenerNET Kampanyası’nda sunulan internet hizmetleri Fiber Hızlı Net Kampanyası kapsamındadır. ​

Kampanya ile birlikte; Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil Ingilizce eğitim paketlerini birlikte sunan Dijital Paket Kampanyası aylık 3 TL‘ye sunulacaktır. Dijital Paket Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için türk telekom resmi web sitesini ziyaret ediniz.

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

Binlerce Noktada WiFi

Türk Telekom wifi noktalarından internete takımınızın kuruluş yılı olan 1907 dk ücretsiz giriş fırsatı…

Doyasıya Müzik

Muud üyeliği ve ücretsiz aylık 1000 yerli şarkıyı dinleme keyfi…

McAfee Antivirüs ile Koruma

Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 1 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı…

Kampanyazamani.com aracılığı sizlere sunmuş olduğumuz Türk Telekom FenerNET Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyayı resmi web sitesinde görmek için aşağıdaki kampanyayı gör butonunu tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like