MOBİL HAT VE İNTERNET

Türk Telekom İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

Türk telekom kampanyalarına tüm hızı ile devam ediyor. Kampanyazamani.com olarak sizler için türk telekom kampanyalarını araştırdık ve İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyasını bulduk! Kampanya detayları yazımızın içerisinde yer almaktadır.

Evde internet artık çok uygun fiyata! Siz de Türk Telekom evde internete gelin, sizin de eviniz internetsiz kalmasın!

Sınırsız, fiber hızlı internet keyfini doyasıya yaşamak için Türk Telekom evde internet müşterisi olmanın tam zamanı.​ Her şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatıyla limitsiz internet paketleri burada sizleri bekliyor! Kampanya kapsamında sunulan Türk Telekom internet paketleri arasından sizin için en uygun olanı seçin fırsatı kaçırmayın.

Hemen başvurun, Türk Telekom evde internetin sunduğu avantajlardan siz de faydalanın!

İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası, 30 Haziran 2019’a kadar geçerli olup bireysel müşteriler için geçerlidir.

Kampanyadan bireysel yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.

Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20 TL), İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 8 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.

Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.

Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL’dir. Kampanya kapsamında istendiği takdirde, Alo dakika paketlerinden birisini seçerek Alo Paket hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında aşağıdaki kampanyaı gör butonunu tıklayarak hem kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz hemde Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like