TELEFON

Türk Telekom Samsung Galaxy A2 Core Akıllı Telefon

Türk telekom akıllı telefon modellerindeki kampanyalarına ve indirimli uygun fiyatlarına devam ediyor. Türk telekom Samsung Galaxy A2 Core akıllı telefonu için uygun fiyat avantajları sunmaktadır.

16 GB dahili hafızası bulunan ve 2600 mAh pil kapasitesiyle kullanmaktan keyif alacağınız Samsung Galaxy A2 Core avantajlı teklifiyle Türk Telekom’da yer almaktadır.

Türk Telekom Samsung Galaxy A2 Core için vermiş olduğu uygun fiyatları görmek ve ürünü incelemek için tıklayınız.

Samsung Galaxy A2 Core Özellikleri;

  • Ekran : 5″ TFT LCD
  • Kamera : 5 MP Ön Kamera / 5 MP Arka Kamera
  • İşlemci : Exynos 7870 / 8 Çekirdek 1.6GHz
  • RAM/Dahili Hafıza : 1 GB / 16 GB
  • İşletim Sistemi : Android 8.1 GO
  • Batarya : 2600 mAh

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, 4.5G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 4.5G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 4.5G hızından yararlanabilmeleri için 4.5G kapsama alanı içerisinde 4.5G servisi ile uyumlu cihaz ve sim karta sahip olması gerekmektedir. 4.5G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İstenildiği zaman IPTAL 4.5G yazıp 5555’e SMS atılarak 4.5G servisi kapatılabilmektedir.

Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri, “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.

30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.

Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2 (iki), tablet 1(bir) ve aksesuar 3(üç) adet ile sınırlıdır. İlk cihaz kontratının imzalanması üzerinden 30 gün içinde faydalanılan ikinci cihaz teklifleri TC Kimlik numarası bazında limitten düşmeyecektir. KKB sorgusu ile yapılan kontratlı satışlarda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.

Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, , hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca hattının kapatılmasına sebebiyet vermesi veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde, müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.

Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.

Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.

Tarifeye ek ödeme teklifi

Akıllı telefon, tablet ve aksesuarlarda 6 ay taahhütlü kampanyalar, Personel tarifeleri, Mobil Data tarifeleri, Jet tarifeleri, iPad tarifeleri, Tablet tarifeleri, Uçan İnternet tarifesi ve Ortak Tarife dışındaki faturalı bireysel tarifelere sunulmaktadır. Yalnızca iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X ve X Plus akıllı telefon kampanyaları belirli tarifelerde geçerlidir.

Akıllı Cihaz Yenileme ve Taksit Planlama

Müşteriler; akıllı cihaz yenilemede eski telefonları karşılığında, taksit planlamada ise ön ödeme karşılığında yeni cihazlarına indirimli tutarlarla sahip olabilirler.

Yeni cihaz için hesaplanan aylık cihaz taksiti küsürlü olması durumunda kuruşa yuvarlanır. Yuvarlamadan kaynaklı oluşan toplam fark kontratın başladığı ilk ay cihaz taksitine eklenir veya cihaz taksitinden çıkarılır.

Getirilen eski cihazın ve varsa yapılan ön ödeme tutarının toplamı en fazla yeni cihazın kontratlı fiyatının % 60’ı kadar olabilir.

Akıllı Cihaz Yenileme Kampanyası kapsamında,

Getirilen eski cihazın açılıp kapanabiliyor olması ve bataryasının bulunması gereklidir.

Cihazda daha önce sıvı teması olmamalı, problemsiz bir şekilde açılıp kapanmalı, çalıntı ya da IMEI numarası kopyalanmamış olmalı, yazılımdaki ve kasasındaki IMEI numaraları eşleşmeli, ekranı kırılmamış, piksel kaybı yaşanmamış olmalı, kasası kırılmamış, çerçevesinde boya dökülmemiş, soyulmamış veya aşınmamış olmalı, bataryası olmalı, şarj problemi olmamalı, ön ve arka kamerası çalışmalı, Apple cihazları için iCloud servisleri kapatılmalı ve parmak izi olan modellerde parmak izi çalışır durumda olmalıdır.

Çalıntı durumda olan, IMEI numarası kopyalanmış veya BTK sisteminde kaydı olmayan cihazlar eski cihaz olarak geri alınamamaktadır.

Eski cihazın teslimi esnasında cihaz içinde bulunan her türlü kişisel verinin silinmesi, hafıza kartlarının çıkarılması müşterinin sorumluluğunda olup, bu bilgilere daha sonra erişebilmek için Türk Telekom veya Türk Telekom Mağazalarından herhangi bir talepte bulunulamayacaktır.

Eski cihaz getirilerek faydalanılan cihaz kampanyalarında, seçilen yeni cihaza ait tüm kampanya koşulları geçerlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like