MOBİL HAT VE İNTERNET TELEFON

Türk Telekom Yükle Kazan İle Bedava 10 GB İnternet

Turk telekom yukleme şenliği kampanyası bedava internet

Türk Telekom Mağazalarında 40 TL Yüklemeye 1 Gün Boyunca Bedava 10 GB İnternet , 50 TL Yükleme Yapanlara Bedava 1 Hafta Boyunca 10 GB İnternet ve 100 TL Yüklemeye Bir ay Boyunca Bedava 10 GB Cepten İnternet Hediye Kazanma Fırsatı.

Türk Telekom da internet kampanyaları bitmiyor. Türkiye’de bir çok abone tarafından Türk Telekom tercih edilmesinin ilk sebebi bedava internet ve fiyatların uygun olmasıdır. 1 Mart 2019 tarihinde başlattığı Yükleme Şenliği kampanyası ile abonelerine bedava internet kazanma fırsatı sunuyor.

Yükleme Şenliği kampanyası ile sadece Türk Telekom Mağazalarında TL yükleme yapılması karşılığında bedava internet hediye edilir.

Yükleme Şenliği Kampanyasına Katılmak İçin

Yükleme Şenliği kampanyası ile bedava internet hediye kazanmak için yükleme yapmadan önce Senlik yaz boşluk bırak GB yaz 5555’e SMS göndererek kayıt yapmanız gereklidir. Kayıt işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra Türk Telekom Mağazalarında en az 40 TL yükleme yapılması lazım.

Kampanya Detayları

  • TL yükleme ile kazanılan bedava internet sadece yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. KKTC ve yutdışı kullanımlar kampanya kapsamı dışındadır.
  • Kampanya 01 Mart 2019 tarihinde başlar ve en son 30 Nisan 2019 tarihine kadar yapılan TL yüklemeleri için geçerlidir.
  • Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri kullanan Türk Telekom aboneleri kampanyadan faydalanamaz. Bu tarifeler dışında bireysel ön ödemeli Tük Telekom aboneleri kampanyaya katılabilir.
  • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez ve kazandığınız haklar bir başkasına devredilemez.
  • Bedava internet hediyeler belirtilen süreye kadar kullanım hakkı vardır.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 1 Mart 2019 Cuma
Kampanya Bitiş Tarihi: 30 Nisan 2019 Salı
Kampanyaya Katılan Firma(lar): Türk Telekom
Sektör: Mobil Hat

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like