MOBİL HAT VE İNTERNET

Turkcell Bedava İnternet 10+ Yöntem

Özellikle teknoloji meraklısı gençlerin en çok bilgi edinmek istedikleri sorular arasında yer almaktadır. Aslında genel olarak bakıldığında, Turkcell’de bedava internet yapmak için çok da zor şeyler yapmaya gerek bulunmamaktadır. Yüklenecek olan bir kaç uygulama ya da faturasız hatta TL yüklenmesi bile Turkcell’de bedava internet nasıl yapılır sorusuna yanıt olabilir.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan ilki, Turkcell’in daha önce kullanılmış olan uygulamalara bedava internet vermeme durumudur. Her uygulama için bu durum söz konusu olmasa da hangilerinde bulunduğunu görebilmek için bazen deneme yanılma yöntemine başvurulabilir.

Pek çok insan, kullandığı akıllı telefon ya da tabletini telefonla konuşmak için değil de internette; özellikle de sosyal medyada sörf yapmak için değerlendirmektedir. Artık dakikalar eskisi gibi tükenmez, kısa mesaj hakları bitmez. Ancak internet ay başında rahat kullanılırken, ay sonuna doğru biten; sonrasında ise ya tamamen kesilen ya da akıllı fatura döneminin başladığı bir araç halini almış bulunmaktadır. Dolayısı ile diğer tüm operatörlerde olduğu gibi Turkcell bedava internet yapma araştırmaları internet üzerinde sıklıkla gerçekleştirilir.

Turkcell’de bedava internet nasıl alınır?
Turkcell’de bedava internet yapmanın farklı pek çok yöntemi bulunmaktadır. Bu yolları maddeler halinde şu şekilde sıralayabiliriz:

Paycell
■ Turkcell tarafından oluşturulmuş bir ödeme platformu olan PayCell’i akıllı telefonunuza yükleyebilir ve sadece bedava internet değil, konuşma ve mesajlaşma hakları da kazanabilirsiniz.
■ Bunun için ilk olarak Play Store üzerinden PayCell’i cihazınıza yükleyin.
■ Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne Google Play yazarak 2255’e ücretsiz gönderin.
■ Sonrasında ise Play Store üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde, ödeme yöntemi olarak PayCell’i kullanın.
■ Her bir kullanımda kazanacağınız hediye TL’ler, sonrasında size bedava internet ve dakika olarak geri dönecektir.
■ PayCell’in kullanımını iptal etmek için, 0532 532 00 00’ı arayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne talebinizi iletebilirsiniz.

Sürpriz Nokta
■ Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası da, katılımcılarına farklı hediyeler kazandırabilmektedir. Bu hediyeler arasında Turkcell’de bedava internet yapma hakkı bulunmakta ve abonelerine 1 GB – 5 GB arası internet hakkı vermektedir. Ancak Fizy üyeliği, bedava konuşma ve mesajlaşma hakları da yer almaktadır.
■ Bu kampanyaya katılmak için ilk olarak Turkcell BİP uygulamasını yüklemelisiniz.
■ Bu uygulama içerisinde yer alan Keşfet butonuna tıklamalı ve sonrasında Turkcel Sürpriz Nokta’ya gitmelisiniz.
■ Oyun niteliğinde olan bu kampanyada, uygulamaya Oyna mesajını göndermeniz gerekmektedir.
■ Oyun başladığında sürpriz kutuların bulunduğu yere gitmeli ve kutuları toplayarak, Tırkcell’de bedava internet yapma da dahil pek çok hediyeyi kazanmaya başlamalısınız.

Yaani
■ Turkcell’de bedava internet nasıl alınır sorusunun yanıtlarından bir diğeri de Yaani Arama Motoru uygulamasını telefonunuza yüklemektir.
■ Uygulamayı yüklemenizin sonrasında yapmanız gereken tek şey, bir hafta boyunca her gün, Türk arama motoru Yaani üzerinden aramalar gerçekleştirmektir.
■ Bir haftanın sonunda 2 GB bedava internet telefonunuza yüklenir, hem de hiç bir mesaj gönderimi dahi gerçekleştirmeden.

GNÇ Turkcell
■ Turkcell’in bedava internet alabilmek adına kullanabileceğiniz bir diğer uygulaması da GNÇ Turkcell’dir.
■ GNÇ Turkcell üyesi olmanızın sonrasında hattınıza 1 GB bedava internet yüklenecektir.
■ Eğer zaten bir GNÇ Turkcell üyesi iseniz, hattınıza yapacağınız 30 TL ve üzeri yüklemelerde 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Digital Operatör veya turkcell.com.tr Yüklemesi
■ Turkcell Yükle Kazan’da, Turkcell’de bedava internet nasıl yapılır sorusuna verebileceğimiz bir diğer yanıttır.
■ Yükle Kazan’ı kullanabilmek için Turkcell’in faturasız hatlarından birini kullanıyor olmanız gerekmektedir.
■ Hattınıza yapacağınız 20 TL ve üzeri yüklemelerde bedava internetinizi hattınıza tanımlamış olursunuz.

Dijital Öperatör
■ Dijital Operatörüm, telefonunuza yükleyerek size bedava internet kazandırabilecek bir diğer uygulamadır.
■ İlk olarak telefonunuzun uygulama marketine girerek Dijital Operatörüm araması yapmalı ve bulduğunuz uygulamayı telefonunuza yüklemelisiniz.
■ Sonrasında, haftada bir kere Salla Kazan’a tıklamanız yeterli olacaktır.
■ Bedava internetinizin hattınıza tanımlandığını belirten mesajın gelmesinden sonra ise kazanmış olduğunuz internet hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİP
■ BİP uygulaması, Turkcell’in kendisine ait bir mesajlaşma uygulaması olduğu gibi, içeriğinde bulundurduğu pek çok kanal da abonelerine ayrı ayrı internet kazanma şansı sunmaktadır.
■ Bu haklardan yararlanmak için uygulama market üzerinden BİP uygulamasını yüklemeniz ve içerisinde biraz dolaşmanız yeterli olacaktır.
■ BİP içindeki yarışmalara katılarak, görevleri yerine getirek çok sayıda GB kazanabilirsiniz.
■ Aynı zamanda, arkadaşlarınızı BİP uygulamasına davet ederek de hattınıza 1 GB bedava internet tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım       
■ Google Play Store üzerinden ulaşabileceğiniz bir diğer uygulama da Turkcell Toplantıdayım uygulamasıdır.
■ Uygulamayı indirmenizin sonrasında haftalık 5 TL karşılığında abonelik gerçekleştirmeniz gerekir.
■ Bu aşamadan sonra her hafta 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Dergilik
■ Turkcell’de bedava internet nasıl alınır sorusunun yanıtları arasında Dergilik uygulaması da yer almaktadır.
■ Uygulama market içerisinden Dergilik’i akıllı telefon ya da tabletinize indirdikten sonra ücretsiz birkaç dergi indirebilirsiniz. Ardından hattınıza 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Sim
■ Turkcell’in, içerisinde kadınlara yönelik içerikler paylaştığı Sim uygulaması da, Turkcell’de bedava internet yapma uygulamaları arasında yer almaktadır.
■ Bunun için yapmanız gereken tek şey, uygulama market içerisinden Sim uygulamasını cihazınıza ilk kez indirmektir.
■ Böylece 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanır.
■ Ancak Sim uygulamasını arkadaşlarınızla paylaşarak da, uygulamanın size vereceği bedava internet haklarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell’de bedava internet nasıl alınır sorusunun diğer güncel yanıtlarını, kampanyalar ortaya çıktıkça, sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like