Turkcell Bedava İnternet

Cep telefonlarının ortaya çıktığı dönemlerde telefon kullanıcıları ilk kez bir operatörle karşılaşmışlardır. Günümüzde birçok iletişim sağlayıcı operatör olsa da bu sektörde bir ilktir Turkcell. Bundan dolayı da çok sayıda telefon kullanıcısı her yıl Turkcell’in yaptığı Turkcell bedava internet adı altında kampanyalarından haberdar olmak ve faydalanmak isterler.

Yeni çıkan tüm Turkcell internet kampanyaları kullanıcıları tarafından büyük ilgi toplamaktadır. 2020 yılında da Turkcell bedava internet kampanyaları yoğun ilgi göreceğe benzer. İnternette çokça vakit geçirmekten hoşlanan ve sosyal medya hesaplarını sık kullanan ve oyun oynamaktan hoşlanan bir yapıya sahipseniz Turkcell internet kampanyalarını takip etmelisiniz.

Turkcell Bedava İnternet
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 30 GB Bedava internet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Operatörünün sağladığı 30 GB bedava internet kazanmak için öncelikle faturalı hatta sahip olmanız gerekir. Turkcell’in 2020 yılında çıkan ilk tarifelerinden biri olan Bedava internet 30 GB kampanyası faturalı hatta 12 ay kalma sözünüze sizlere sunulmaktadır. Bireysel Turkcell abonesiyseniz eğer bun kampanyadan sizlerde yaralanabilirsiniz.

30 GB internet hediye kampanyasından yaralanabilmek için telefonunuzun mesaj bölümünden FIRSATGB yaz 2200 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle hattınıza 30 GB anında tanımlanacak ve bol bol internette sörf yapabileceğiniz kadar internetiniz oluşmuş olacaktır. Turkcell merkezlerinden hattınızı faturalı hatta çevirebilir, faturalı hat üzerinden yapılan daha birçok kampanyadan haberdar olabilirsiniz. Turkcell 30 GB bedava internetten yararlanabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like