MOBİL HAT VE İNTERNET TELEFON

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2020 ve Kampanya kriterleri

Turkcell abonelerine özel kampanyalar yapmakta ve her zaman yeni kampanyalar ile Turkcell tercih eden müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Şebeke ve 4.5G çekim gücü ile rakiplerinden 1 adım önde olan Turkcell mobıl hat abonelerine salla kazan kampanyası ile bedava internet, sms ve dakika hediye veriyor. 2017 yılında başlatılan salla kazan kampanyası 2019 yılı itibari ile aktif şekilde devam etmektedir.

Bu yazımızda sizler için salla kazan nasıl yapılır ve kampanya kriterleri konu başlıklarını elde alıcağız.

Daha önce Turkcell uygulaması olan akıllı telefonlarda kullanılan Turkcell hesabım uygulaması kullanılmakta iken 2019 yılında isim değiştirirek yeni yüzü ve uygulamaları ile Dijital Operatör ismini almıştır. Peki ne değişti bu uygulama ile:

 • Dijital Operatör ile paketimiz kalan kullanımları öğrenebilir, ek tarife hızlı şekilde kullanabilir ve tarife değişikliğini anında yapabilirsiniz.
 • Faturanız hakkında bilgi alabilir ve dijital asistan ile yazışarak fatura detayları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
 • Dijital mağazada size özel kampanyalar, tarifeler ve ürünler satın alabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2020

Turkcel Dijital Operatör ile Salla Kazan kampanyasına katılım için Turkcell data ve ses operatör abonesi olmanız yeterlidir. Yani Turkcell mobil hat aboneleri 4.5G uyumlu akıllı telefon kullanıyor ise kampanyadan faydalanır.

Öncelikle salla kazan için yapacağınız işlem sırasıyla şu şekilde olması lazım.

 1. Kullandığınız telefon Android işletim sistemine sahip ise: Google Play Store mağazasından Turkcell Dijital Operatör uygulanmasını telefona indirin, akıllı telefon iOS işletim sistemine sahip ise: App Store mağazasından Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirin.
 2. Akıllı telefona indirdiğiniz Dijital Operatör uygulamasında üye giriş işlemlerini yaptıktan sonra üst sırada hesabım bölümünü tıklayıp seçeneklerden salla kazan tercih ediyoruz.
 3. Bundan sonraki yapılacak işlem çok basit, sizden telefona saklamanızı isteyecek ve sallayarak sağa sola doğru kazandığınız hediyeyi gösterir.
 4. Kazanılan hediyler sizin kaç yıllık abone olduğunuza, kullanılan tarife veya paketlere göre değişkenlik gösterir. Örnek ile açıklarsam, ben platinum paketini kullanıyorum bana genelde salla kazan kampanyasından 5 GB internet geliyor. Başka biri aylık 25 tl normal bir tarife kullanıyor ise genelde tüp 500 MB internet hediye kazanır.

Turkcell Salla Kazan Kriterleri

 • 4.5G salla kazan kampanyasına Turkcell bireysel ve kurumsal aboneler, faturalı ve hazır kart aboneleri için geçerlidir.
 • Salla kazan kampanyasında verilen hediyeler; bedava internet, sms, dakika, indirin çeki ve TV+ üyeliği kazanma fırsatı.
 • Hazır kart aboneleri aylık 30 TL yükleme yaptıklarında, ek olarak 1 defa daha salla kazan hakları vardır.
 • Kampanyada her hafta Cuma günü yenilenir ve kazandığınız hediyeler Perşembe gününe kadar geçerli sayılır. Yani Perşembe gününe kadar salla kazandan aldığınız hediyeleri bitirin:)
 • Kazandığınız hediyeler size onay mesajı gelince hatınıza yüklenir.
 • Kazandığınız hediye, örnek olarak 5 GB internet ise internet lirası sizin kullandığınız tarifeden düşmez. Öncelik olarak kazandığınız 5 GB internet kotasından düşer. 5 GB internet hediyeniz bitince normal tarifenizdeki internet kotasından düşer. Diğer hediyeler içinde aynı yöntem uygulanır.
 • Türkcell hat sahibi abonelerine doğum günlerinde ek olarak 1 defa salla kazan şansı veriyor.
 • Tüm hediyeler yurtiçi kullanım için geçerlidir. Kazandığınız hediyeler 1 haftalık kullanım süresi var ve kullanılmayan hediyeler bir sonraki haftaya ve diğer abonelere devredilmez.

 

1 Comment
 1. Abdurrahman 2 sene ago
  Reply

  Salla kazan Indirmek istiyorum

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like