MOBİL HAT VE İNTERNET

Turkcell Süper Hotspot Kampanyası İle 10 GB İnternet

Türkcell Süper Hotspot Kampanyası İle 10 GB

Turkcell’in abonelerine özel hazırlamış olduğu Hotspot 10 GB Kampanyası, bireysel faturalı abonelere yönelik olarak karşımıza çıkıyor. Turkcell bedava internet kampanyaları ile doya doya internetin tadını çıkarabilirsiniz! Süper Hotspot 10 GB Paketi için bireysel faturalı hat sahipleri; 12 ay boyunca Turkcell’de kalma sözü vermeleri halinde kampanyadan yararlanma hakkına sahip olacaklardır.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell aboneleri, aylık 39 TL karşılığında yararlanma hakkına sahip olurlar. Hotspot Paketi ile birlikte sunulan mobil hotspot kotasının dolması ile hotspot kullanımlarınız mevcut ise; normal tarifeniz üzerinden devam edileceğini de belirtmek isteriz.

Turkcell 10 GB İnternet Hotspot Kampanyası

Turkcell 10 GB İnternet kampanyası ile uzun uzadıya internetin tadını çıkarabilirsiniz. Turkcell Süper Hotspot 10 GB kampanyası ile aboneler, internetini istemiş olduğu cihazlar üzerinden rahatlıkla kullanabilecekler. Hotspot aboneleri, 10 BG ve diğer internet paketlerini istedikleri şekilde kullanmanın yanı sıra; sevdikleri ile de paylaşma hakkına sahip olacaklardır.

Turkcell 10 GB İnternet Hotspot Kampanyası
Turkcell 10 GB İnternet Hotspot Kampanyası

Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyasının özellikleri saymakla bitmiyor. İnternet paylaşımına ağırlık veren, Turkcell abonelerine yönelik düzenlenmiş bir kampanya olduğunu söylemeliyiz. Siz de internet paylaşmayı seviyorsanız ve faturalı hattınız mevcut ise; bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Sadece; Turkcell faturalı hat sahiplerine özel olarak sunulmuş olan bu kampanyadan ön yüklemeli hat sahipleri yararlanamayacaktır. Uygun fiyata Turkcell 10 GB internet fırsatını değerlendirmek isteyenlerin; kampanya tarihi son bulmadan başvuru yapmaları gerekmektedir.

Turkcell 10 GB İnternet Hotspot Kampanyasından Yararlanmak İçin

Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin, gerekli abonelik işlemlerini başlatmaları gerekir. Bu kampanyaya SMS üzerinden katılım gerçekleştiren abonelerin hattına anında hediye 10 GB internet tanımlanacak olup, abonelik işlemlerini başlatmak için kısa mesaj bölümünden SUPER HOTSPOT 10GB yazıp 2200’a mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Sadece faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanya kısa süreliğine geçerlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like