MOBİL HAT VE İNTERNET

Turkcell’den Ramazan Ayına Özel Salla Kazan Kampanyası

turkcell salla kazan firsatlari

Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden Turkcell, 17 Nisan – 28 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli olacak Salla Kazan kampanyası başlattığını duyurdu. Ramazan ayı boyunca Turkcell Salla Kazan uygulamasından kazanacağınız hediyelerinizi isterseniz kendiniz kullanabilir, isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Ramazan ayına özel başlatılan Turkcell Salla Kazan kampanyası ile Turkcell’liler kazanmaya devam ederken, kazandıkları interneti Turkcell’li yakınlarıyla da paylaşabilecek. Turkcell abonelerinin bu kampanyadan yararlanıp birbirinden güzel hediyeleri kazanması için Dijital Operatör uygulamasına girerek Salla Kazan yapmak yeterli olacak.

Ayrıca sitemizden Metro Market Ramazan ayı indirimlerine bakabilirsiniz.

Ramazan Ayı Salla Kazan Kampanyası Detayları:

turkcell kampanya
turkcell salla kazan
  • 17 Nisan – 28 Mayıs 2020 tarihleri arasında Dijital Operatör uygulamasına girerek, Salla Kazan mobil uygulaması üzerinden dakika ve interneti hediyeleri kazanabilirsiniz.
  • Kazanılan hediyeler başka bir Turkcell müşterisi ile hemen paylaşılabilecek. Üstelik Ramazan ayı boyunca paylaşılan Salla Kazan kampanyası hediyeleri olan dakika veya internet paketleri 2 ye katlanarak aktarılacak.
  • Kampanya 28 Mayıs 2020 tarihinde sona ereceği için hediyelerin belirtilen süreler içinde kullanılması gerekiyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like