KREDİ KARTI

Vakıfbank Bankomat Kart İnternet Alışveriş Kampanyası 1 – 30 Haziran 2019

Vakıfbank bankomat kart kullanan müşterilerine özel bir kampanya ile Bankomat para kazanma fırsatı sunmaktadır. Vakıfbank bankomar kullanıcıları tüm sektörlerdeki internet sitelerinden yapacakları 250TL üzeri alışverişlerde 25TL, 500TL üzeri alışverişlerde ise 50TL değerinde bankomat para kazanabilecekler.

Kampanya 1/Haziran/2019 – 30/Haziran/2019 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.

Kampanya Detayları ve Ayrıntıları

Kampanya müşteri bazında geçerli olmakla birlikte bir müşteriye en fazla 50TL Bankomat Para hediye edilmektedir.

Kampanyaya katılımı için Vakıfbank’da kayıtlı cep telefonu numarasından FIRSAT yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istenilen kartın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz.

FIRSAT kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

VakıfBank Worldcard’lar, mail order işlemleri, nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri, vergi ve fatura ödemeleri, yardım kurumları, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, iptal edilmiş alışverişler, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Yalnızca internet üzerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 5/Temmuz/2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat kartlarına yüklenecektir.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve / veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like