KREDİ KARTI

Vakıfbank’tan 100 TL’ye Kadar Bankomat Kart Kampanyası

vakıfbank bankomat para kampanyası 2019

Vakıfbank Bankomat Kart sahipleri için kaçırılmayacak kampanya. 12 Mart -12 Nisan tarihleri arasında Bankomat Kart ile yapılacak alışverişlerde Bankomat Para kazanma fırsatı. Kazandığınız Bankomat Para hediyeleri dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

12 Mart-12 Nisan 2019 tarihlerinde Vakıfbank Bankomat Kart ile aynı gün olmaması koşuluyla her 50 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL Bankomat Para hediye veriliyor. Belirtilen tarih aralığında en fazla 100 TL’ye kadar Bankomat Para hediye verilecek.

Bankomat Para Kampanyasına Katılmak İçin

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken sadece SMS göndermek. Bunun için Vakıfbank’ta kayıtlı olan telefon numaranız ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için cep telefonunuzdan ” ODUL ” yaz boşluk bırak Bankomat Kartınızın son 6 hanesini yaz 5424’e SMS olarak gönderin. Bankomat Para kampanyasına katılmanız ile beraber Bankomat Kartınız otomatik olarak ödül işlemlerine geçer.

Kampanya Detayları

  • Kampanya müşteri bazlı olup her müşteri bir defa kampanyadan faydalanır. Bu Kampanyadan bir müşterinin kazanabileceği en fazla hediye Bankomat Para 100 TL’dir.
  • Bankomat Para kampanyasında E-ticaret ile yapılan alışverişler kampanya dahilindedir.

Kampanyaya Dahil Olmayan İşlemler

Mail order işlemi, nakit para çekme, ürün iadesi yapıldığında ve Bankomat Para ile yapılan işlemler, vergi , emeklilik ödemeleri, otomatik fatura ve anlık fatura ödemeleri, yardım kurumlarına bağışlar, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, ürün iptali yapılmış alışverişler, kumarhane ve bahis oyunlarına yapılan yüklemeler kampanya dahilinde geçerli değildir.

Ödül Kullanımı

Kampanyadan kazanılan hediyeler Bankomat Kart hesabınıza 25 Nisan 2019 tarihinde otomatik olarak yüklenir. Kazandığınız ödülü istediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde harcamasını yapabilir.

Bankomat Para Nedir?

Vakıfbank Bankomart Kart ile yapılan alışverişlerde sizin belirlediğiniz harcama limitine göre size Bankomat Para hediye edilir ve istediğiniz yerde paranızı harcayabilirsiniz. 1 Bankomat Para karşılığı 1 TL’dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like