GIDA KREDİ KARTI

Vakıfbank Worldcard ile Gıda Sektörleri Alışverişinize 100 TL Worldpuan

Vakıfbank Worldcard ile Gıda Sektörleri Alışverişinize 100 TL Worldpuan

Vakıfbank Worldcard kredi kartı ile gıda sektörü kampanyasında 1 Mayıs – 9 Haziran 2019 tarih aralığında geçerli World üye işyeri olan gıda marketi, manav, kasap ve şarküteri sektöründe yapılacak alışverişler için geçerlidir. Kampanya Vakıfbank Worldcard müşterileri tek çekim yapılacak tek çekim ilk 125 TL ve üzeri harcamanızdan sonra yine tek çekim yapılacak her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanyaya katılım için Vakıfbank sisteminde kayıtlı cep telefon numaranız ile ” GIDA” yaz boşluk bırak kredi kartınızın son 6 hanesini yaz 6635’e SMS gönder. Diğer katılım yolu ise Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulamasında kampanyalar bölümünde ”Gıda sektöründe ilk 125 TL alışverişten sonra her 125 TL alışverişe 10 TL,toplam 100 TL Worldpuan” üzerine gelerek ” Hemen Katıl” butonuna tıklamanız yeterlidir.
Vakıfbank Worldcard Gıda sektörü alışverişlerinde 100 TL Worldpuan kampanyasında yapılan işlemler World POS cihazından geçmelidir. Sanal kart ve ek artlar ile yapılan harcamalar kampanyaya dahildir. Kazanılan Worldpuanlar 13 Haziran 2019 tarihinde kredi kartınıza yüklemesi yapılır ve 24 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılmayan puanlar geri alınır.

Kampanyada seçili internet siteleri üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

  • Bizimtoptan.com.tr
  • e-hamal.com
  • lezzetlihediye.com

Kampanyaya gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like