GIDA KREDİ KARTI

Vakıfbank Worldcard Restoran ve Kafe Alışverişinize 100 TL Worldpuan

Vakıfbank Worldcard Restoran ve Kafe Alışverişinize 100 TL Worldpuan

Vakıfbank Worldcard kullanıcılarına özel olarak 1 Mayıs – 9 Haziran 2019 tarih aralığında World üye işyeri olan kafe, restoran ve fast-food sektörlerini kapsayan harcamalara 100 TL Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor. Kampanyaya aynı gün içinde ve aynı iş yerlerinde tek çekim yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişinizin %10’u kadar, toplamda kazanabileceğiniz 100 TL ile sınırlı Worldpuan hediye verilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için Banka sisteminde kayıtlı telefon numarası ile ”KAZAN” yaz boşluk bırak kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak 6635’e SMS gönder veya Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden kampanyalar bölümünde ”Cepte Kazan ” üzerinde gelerek ”Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır.

Kampanya müşteri bazlı olup her müşteri bir defa faydalanır ve en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir. Yapılacak peşin veya taksitli harcamaların World POS cihazından geçmesi gereklidir.

Vakıfbank Worldcard ile restoran ve kafe kampanyasında kazanılan Worldpuanlar 14 haziran 2019 tarihinden alışveriş yaptığınız kredi kartına yüklemesi yapılır. 25 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılmayan puanlar geri alınır.

Kampanyaya gitmek için tıklayın.


Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like