MOBİL HAT VE İNTERNET

Vodafone Abonelerine 10 TL Migros Sanal Hediye Çeki Kampanyası

Vodafone Abonelerine 10 TL Migros Sanal Hediye Çeki Kampanyası

Vodafone aboneleri 1-31 Mayıs 2019 tarih aralığında aşağıda belirtilen 15 TL ve üzeri servislerden birine yeni abone olunması karşılığında 10 TL Migros Sanal Hediye Çeki kazanıyor. Migros Sanal Hediye Çeki kampanyasında Faturalı bireysel aboneler 31 Mayıs 2019 tarihine kadar Vodafone servis üyeliği başlatmış ve faturasına 15 TL yansıtılması ile kampanyadan faydalanır. Faturasız hat aboneleri ise Vodafon servis üyeliklerinde, bakiyelerinden en az 15 TL kesilmiş olması gereklidir.

Kampanya kapsamında Vodafone servislerinden en birine üye olan ilk 5.000 abone 10 TL değerinde Migros Sanal Hediye Çeki kazanır. Migros, 5M ve Macro center mağazalarında kasa personeline ibraz edilerek 10 TL değerindeki hediye çeki kullanılır. Migros Sanal Hediye Çekleri kullanım süresi 2 yıldır.

Aşağıda belirtilen Vodafone servislerine üyelik kaydı yapılma sı durumunda 10 TL Migros Sanal hediye Çeki kazanılır.
Örnek;Hava Durumuna üye olmak için ”HAVA1”, burç yorumlarına üyelik için ”FAL1” yaz 7070 SMS gönder. Diğer servisler ise Astroloji, AA Son Dakika Haber, Magazin, Aşk Falı, Tarot, Şans Oyunları, İdda Tüyo, Komedi Döviz tüyo gibi servisler kampanyaya dahildir.

Vodafone kampanya sayfasına gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like