TELEFON

Vodafone Bana Ne Var İle Hediye Çarkı

odafone bana ne var hediye

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıp, Bana Ne Var bölümünde çarkı çevirerek her hafta sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. Haftada bir çarkı çevirme hakkınız vardır. Akıllı telefon kullanıcıları için hediye internet paketleri, sms, ve bedava konuşma paketleri verilmektedir. Akıllı olmayan yani tuşlu telefonlar için internet hediye verilmiyor bilginiz olsun:)

Bana Ne Var Kampanyasına Nasıl Katılırım?

  • Vodafone aboneleri Android veya iOS işletim sistemine akıllı telefon özelliği var ise katılım için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir.
  • Andorodid ve iOS özelliklerine sahip akıllı telefon kullanmayan ve akıllı olmayan tuşlu telefon kullananlar, Bana Ne Var kampanyasına katılım için BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS  göndermeleri gerekir.
  • Faturasız hat kullanıcıları kampanyadan faydalanması için her en az 25 TL yükleme yapmalıdır.

Bana Ne Var ile Hediyeler Nelerdir?

  • Vodafone yanımda uygulamasında ve 5065’e ücretsiz SMS gönderen katılımcılar, her hafta Vodefonlar ile bedava konuşma, yurtiçi geçerli bedava internet, bazı markalardan indirim ve hediyeler kazanma şansı veriyor.
  • Her hafta yeniden Bana Ne Var hediye çarkını çevirenler, sadece 1 hediye kazanır. Şansınıza ne çıktıysa artık. Kazanılan hediyeler 6 saat, 24 saat veya 1 hafta şeklinde kullanma sınırlaması vardır.
  • Markalı ürünlerde kazanılan indirimler stoklar ile sınırlıdır.
  • Kazanılan Promosyonlar 48 saat içinde yüklenir. Yurtiçi kullanım için sadece geçerlidir.

Hediyeler Nasıl Belirlenir?

Bana Ne Var ile ile kazanılan hediyeler aslında sizin kaç yıllık Vodafone abonesi olduğunuza, kaç yaşında olduğunuza, kullandığınız tarifeye göre, 4,5G kullanma aktifliği ve lokasyona göre değişkenlik gösterir. Yani Vodafone sizin eğilim ve koşullarınıza göre belirlenmiş hediyeleri çarkta rastgele gösterir ve birini size hediye eder.

NOT:Vodafon Bana Ne Var kampanyasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone Hoşgeldin kampanyası hakkında bilgi için tıklayın.

Bana Ne Var kampanyası en son 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like