Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Akıllı telefonların çok fazla kullanılmaya başladığı günümüzde neredeyse her işimizi internet üzerinden yapmaya başladık. Dolayısıyla ne kadar çok uygun fiyatlarda internet tarifesi olan bir operatör her zaman tercihimiz olmuştur. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi değil artık şirketler arasındaki rekabetten dolayı birtakım bedava internet uygulamaları son yıllarda artmaktadır.

Vodafone her zaman kullanıcılarına yaptığı kampanyalar ve bedava internet paketleriyle müşterilerinin yanında olduğunu hissettirmektedir.  Vodafone bedava internet paketleri daha çok üniversite öğrencilerinin ihtiyaç duyduğu ve uygun tarifeleriyle her zaman öğrenci dostu bir operatör olmuştur. Vodafone bu anlamda diğer operatörlerden bir adım öne çıkmaktadır.

Vodafone Spotify Ortaklığı Bedava İnternet 2020

Vodafone Öğrenci dostu olmasının yanında sürekli müzik dinleyenlerinde tercih ettiği bir operatördür. Vodafone bedava internet kazanmanın yanı sıra 3 ay boyunca Spotify den Premium üyelik kazanabiliyorsunuz.  Vodafone ve Spotify’in bu iş birliğini yapmaları en çok müzik dinlemekten keyif alan adeta sabah akşam müziksiz yapamayan kişilerin tercih ettikleri uygulamadır.

Dolayısıyla spotify den normal şartlarda üye olduğunuzda 1 yada iki şarkı dinleyip reklam dinlemek durumunda kalıyordunuz. Böylelikle vodafone operatöründe olmanız halinde hem bedava internet kampanyasından yararlanabilecek hem de nerede olursanız olun kesintisiz müzik dinleyebileceksiniz. Spotify üyeliğinizden sonra SPOTİFY yaz 5800 gönderip 3 ay Premium üyeliğinizi aktif etmelisiniz. Daha sonrasında 1.5 GB internet hattınıza tanımlanmaktadır.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like