MOBİL HAT VE İNTERNET

Vodafone Faturalı Yeni Hat Alana 12 GB Hoşgeldin Hediyesi.

Vodafone kampanyaları tüm hızı devam etmektedir. Vodafone resmi sitesinde yayınlanan kampanya ile faturalı yeni hatlara hoşgeldin hediyesi olarak toplam 12 GB internet hediye verilmektedir.

Toplam 12GB internet hediye! sloganı ile yayınlanan kampanya faturalı yeni hat alan abonelere özel fırsatlar sunmak amacıyla çıkarılan bir kampanyadır. Siz de hemen faturalı yeni hat alarak, internetin keyfini bol bol çıkarabileceğiniz 12 GB internet kazanın.

Kampanyaya SMS kanalıyla veya Vodafone Yanımda uygulamasından katılabilirsiniz.

Kampanyaya SMS ile katılmak için “HOSGELDIN1GB” yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden katılmak için, uygulamadaki “Ek Paket Al” sekmesinde yer alan “İnternet” altında “Aylık Hoşgeldin 1GB” olarak paketi görüntüleyebilirsiniz.

Satın alma işlemini gerçekleştirdiğinizde 12 ay geçerli hediyeniz ücretsiz olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Ayrıntıları ve Detayları
Paketten yalnızca 30 gün içerisinde yeni hat alarak Uyumlu 1GB, Uyumlu 2GB, Uyumlu 4GB, Uyumlu 6GB, Saçma Güzel4, Saçma Güzel8, Saçma Güzel10, Saçma Güzel16, Benim Passim, Dijital Passim7, Saçma Güzel Online Medium, Saçma Güzel Online Large, Saçma Güzel Online L, Saçma Güzel Online M, Redli 8, Redli12, Redli15, Redli15 Plus, Redli 20 Plus tarifelerine gelen bireysel faturalı aboneler faydalanabilirler.

Paket kapsamında müşterilere 12 ay geçerli aylık 1 GB yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.Ay ile kastedilen fatura dönemidir.

Aboneler HOSGELDIN 1GB yazıp 7000’e SMS göndererek paketlerini aktifleştirebilirler.
Paket aylık olarak yenilenir.

Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.

Aylık 1GB Hosgeldin Paketi 12 ay boyunca ücretsiz otomatik yenilenir. 12 ayın sonunda kendiliğinden iptal olur.

12 aylık kullanım süresi bittiğinde müşteriye SMS ile bilgi verilir.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Aylık 1GB Hoşgeldin paketi bittikten sonraki kullanımlar tarifenin kendi ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir.Bir GSM No’da yalnızca bir adet aktif paket bulunur. Paket üst üste alınamaz.

Paketin süresi dolduktan sonra kalan kullanım kotası iptal olur.

Paketten çıkış yapıldığında yüklenen faydalar paketin geçerlilik süresinin sonuna kadar kullanılabilir.

Paket sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4G servisi kapatılmaz.

Paketten, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4G destekliyorsa 4G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like