MOBİL HAT VE İNTERNET

Vodafone FreeZone Kulüp Kampanyası

Vodafone 26 yaş altındaki Vodafone FreeZon’lulara gelenlere özel hoşgeldin kampanyası sunmaktadır. Vodafone FreeZone geçenlere hoşgeldin hediyesi olarak 24 saat (1 Gün) geçerli 4 GB hediye edilmektedir.

Vodafone FreeZone katılmak için 26 yaş altında olmak gerekmektedir. Ayrıca anne veya baba üzerine kayıtlı olan vodafone hatları da FreeZone katılabilmektedir.

26 yaş altında olanlar hattı üzerine olmadığı için FreeZone’dan faydalanamayanlar buraya tıklayarak faydalanabilirler. Hemen tıkla!

Vodafone FreeZone Kulüp Kampanyası

  • Kampanya facebook yönlendirmesi ile FreeZone websitesi üzerinden kullanıcı tanımlama talebinde bulunun 26 Yaş Altı Bireysel Faturalı veya Faturasız Vodafone aboneleri için geçerlidir.
  • Aboneler kullanıcı tanımlama işlemi için uygun ise (hat sahibi 1. dereceden akrabası olan 26 yaş altı daha önce kullanıcı tanımı yapılmamış olan aboneler) kullanıcı tanımlama işlemi talep alındıktan sonra 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. Tanımlama işleme yapıldıktan sonra abone SMS ile bilgilendirilecek ve de hediye interneti hattınına yüklenecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like