MOBİL HAT VE İNTERNET

Vodafone Freezone Sinema Bileti Kampanyası

Vodafone Freezone Sinema Bileti Kampanyası

Vodafone Freezone sinema bileti kampanyası ile anlaşmalı sinemalarda her Perşembe günü 1 bilet alana 1 bilet bedava. 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyada 2D film ve seanslarda Vodafone FreeZone üyeleri 1 bilet satın aldığında ikinci bilet anında ücretsiz olarak verilmektedir. Kampanyaya katılan Freezoneli günde 1 sinema bileti, ayda toplamda 1 defa faydalanır.

Vodafone Freezoneli sinema bileti kampanyasına katılım için Vodafone Yanımda Uygulamasını indirmeniz gereklidir. Avantaj Cepte giriş yaparak ilgili kampanyaya ”Hemen Katıl” butonunu tıklayarak kampanya şifresi almanız ile beraber kampanyadan faydalanırsınız. Kampanya şifresini anlaşmalı olan sinema solanlarında gişe yetkilisine ibraz ederek kampanya günlerinde ikinci bileti ücret ödemeden sahip olursunuz.

Kampanyadan 26 yaş altı Vodafone Freezoneli aboneler faydalanır. Ayrıca faturasız hat aboneleri ayda 1 en 20 TL yükleme koşulunu sağlamış olması gereklidir. Faturalı Hat aboneleri için ise aktif olmaları yeterlidir.

Kampanyaya gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like