GIDA MOBİL HAT VE İNTERNET

Vodafone Kampanyası – Lezzetlibuket.com İndirim Kodu

vodaone lezzetlibuket.com kampanyası

Vodafane Aboneleri için Lezzetlibuket.com adresinde 75 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL değerinde indirim kodu sağlıyor. ayrıca Vodafone’dan aldığınız indirim kodunu Lezzetlibuket.com adresinden seçtiğiniz çiçek ürünleri %20 indirimle alma fırsatı sunuyor.Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

Vodafone Aboneleri Kampanya Katılım İçin

Vodafone Aktif abonesi olan herkes Lezzetlibuket indirim kodu kampanyasına katılabilir. Kampanya katılımı için yapmanız gereken akıllı telefon ile Vodafone Yanımda uygulamasını açarak, Avantaj Cepte sayfasına giriş yapınız. Daha sonta kampanyalar bölümünde ”lezzetlibuket.com’da 25 TL indirim” sekmesinde bulunan kampanyaya katıl butonuna basarak katılım gerçekleşmiş olur. Bu işlemi yapınca size indirim kodu gösterilecektir. İndirim Kodunu Lezzetlibuket.com interner sitesinde 75 TL ve üzeri alışverişinizde ödeme yaparken indirim kodu alanına yazmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca Lezzetlibuket.com adresinde çiçek ürünleri alımlarında yine aynı şekilde indirim kodunu kullanarak %20 indirim avantajından faydalanılır.

Kampanya Detayları

  • Lezzetli Buket şubeleri yaşadığınız ilde var ise siparişler özel soğutmalı araçlarda gelir. Yaşadığınız şehirde şubesi yok ise kargo ile gönderilir. Teslimat bedeli 15 TL’dir. Merkezi yerlerde yaşıyorsanız 70 TL üzeri alışverişinize kargo ücretsizdir.
  • İndirim kodları bir seferliğe mahsus kullanılır. Diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
  • Vodafone Lezzetlibuket.com’da 25 TL değerinde indirim kodu kampanyası aktif Vodafone aboneleri için geçerlidir.
  • İndirim kodları sadece ürün fiyatları için geçerli olup, teslimat ve kargı ücretleri ayrı hesaplanır.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Aralık 2019
Kampanyaya Katılan Firma(lar): Vodafone ve Lezzetli buket
Web Adresi: www.vodafone.com.tr
Sektör: Alışveriş

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like