MOBİL HAT VE İNTERNET

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası İle Bedava 3 GB İnternet Hediye

vodadone seviyorum interneti kampanyası 3 gb bedava internet

Vodafone 2019 Yılı başlarında çıkardığı Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası ile bedava 3 GB internet kazanma şansı veriyor. Peki Vodafone bedava 3 GB interneti nasıl kazanırım ve Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası ne zaman bitiyor gibi sorulara kampanya hakkında detayları sizlere paylaşalım.

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasında bedava 3 GB internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey Vodafone abonelerine yapılan ankette size sorulan soruları cevaplamak olacak. Vodafone ankete katılmak için tıklayın.

Vodafone seviyorum interneti kampanyasında anketi doldurduktan sonra 3 GB interneti kazanmak için telefon numaranı yazdıktan sonra sms gelen şifreyi yaz ve 24 saat geçerli bedava 3 GB internet kazan.

Ankete devam etmek istersen 5 yıl geçerli toplam 1 Terabyte interneti ödülü kazanma fırsatı sunulacak. Kampanyaya Anketi çözen 500000. kişi 5 yıl geçerli 1 Terabyte ödülün sahibi olur. Kazanan talihli 06.05.2019 tarihinde vodafone.com.tr sitesinde kampanyalar sayfasından duyurulacaktır.

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası 03.12.2018-01.05.2019 tarihlerinde anket sorularını çözen aboneler hediye kazanacaktır. Seviyorum İnterneti kampanyası ne zaman bitiyor diye soracak olursanız 1 Mayıs 2019 tarihine kadar devam ediyor. Yeterli katılım olmaması durumunda kampanya süresi uzatılabilir.

Kampanyaya Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri katılabilir. Kampanyaya sadece bir defa katılma hakkınız vardır.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 03 Aralık 2018
Kampanya Bitiş Tarihi: 1 Mayıs 2019
Kampanyaya Katılan Firma(lar): Vodafone
Sektör: Mobil hat

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like