Vodafone Spotify kampanyası ile spotify premium üyeliğini ilk 3 ay ücretsiz vermektedir. Bu kampanyanın adı “Spotify Premium, FreeZone’lulara ilk 3 ay ücretsiz” olarak bilinmektedir. Spotify Premium üyeliği ile spotify uygulamasında yer alan milyonlarca şarkı arasından dilediğiniz şarkıyı reklamsız ve doya doya dinleyebilme imkanı sunmaktadır.

3 Aylık Sportify Premium aboneliği için 13,99 TL ücret ödemektedirler. Ancak Şimdi ilk defa kullanacak Vodafone Red ve Vodafone FreeZone kullanıcılarına Spotify Premium 3 ay boyunca 13,99TL yerine ücretsiz olarak verilmektedir.

Peki Spotify Nedir?

Milyonlarca yerli ve yabancı şarkıyı cep telefonunuzdan dinleme imkanı sunan, dünya en çok kullanılan müzik uygulamalarından bir tanesidir. Spotify Premium üyeliği aylık 13.99 TL’dir. Bu üyelik ile dinlemek istediğiniz şarkıları reklamsız dinleyebiliyor ve şarkı gönderebiliyorsunuz. Ayrıca bu uygulama ile çalma listesi oluşturabilir, uygun şarkı önerileri alabilir ya da çevrimdışı şarkı dinleme gibi benzersiz özellikleri kullanabilmektesiniz.

Spotify üyeliğini cep telefonlarında, bilgisayarlarda ya da tabletlerde kullanabilirsiniz.

Vodafone’nun 3 aylık ücretsiz Spotify Premium Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Vodafone spotify kampanyasından daha önce Spotify Premium kullanmamış tüm faturalı Vodafone kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Cep telefonunuzun SMS kısmına girin ve SPOTIFY yazıp 5800’a gönderin. Bu SMS tamamen ücretsizdir. Bu sms sonrası size bir mesaj gelecek ve bu mesaj içerisindeki internet bağlantısını tıklayın. Daha sonra size söylenen talimatları takip ederek kampanya aktivasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Yapacağınız son işlem ise, Spotify üyesi değilseniz üyeliğinizi oluşturun, eğer üyeliğiniz var ise kullanıcı adınızla giriş yapabilirsiniz. Spotify üyesi değilseniz, en kolay üyelik şekli olan “Facebook ile bağlan” seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Vodafone’nun Spotify Kampanyası, size gönderilen onay SMS’inin ardından etkinleşecektir.

3 aylık ücretsiz dönem sonunda üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, Spotify Premium üyeliği aylık 13,99TL tutarında Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturanıza yansıtılacaktır.

Daha önce ücretsiz Spotify Premium kullanmış, halihazırda kullanmakta olan veya faturasız hat kullanıcısıysanız, üyelik bedelini aylık 13,99 TL olarak kredi kartınız yerine Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturanıza yansıtarak yapabilirsiniz. Bunun için size gönderilen aktivasyon bağlantısı üzerinden mevcut aboneliğinizi iptal edip, kampanyayı aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Sportfy Kampanyası hakkında daha daha detaylı bilgi almak ve kampanyayı görmek için aşağıdaki butonu tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like