MOBİL HAT VE İNTERNET

Vodafone Ücretsiz / Bedava İnternet, Dakika Kampanyaları ve Paketleri (2019)

Bu yazımızda sizlere 2019 Vodafone ücretsiz, bedava İnternet / Dakika kampanyaları ve paketleri hakkında bilgi vereceğiz.

2019 yılında Vodafone abonelerine iyi bir hız sunmak için birçok konuda promosyon seçenekleri sunmaktadır. Vodafone’nun 2019 yılında yapmış olduğu promosyonların yüksek bir çoğunluğu Vodafone yanımda uygulamasını kullananlar için oldukça cazip olmaktadır.

Dünya genelinde ve özellikle de ülkemizde internet kullanımı hızla artmaktadır. Bunu bilerek hareket eden Vodafone müşterilerine bedava ve ücretsiz internet sunarak müşterilerini memnun etmek için çaba sarfetmektedir.

Vodafone yalnızca ücretsiz internet dağıtmakla kalmıyor buna ek olarak ücretsiz ve bedava dakika vererek insanların iletişim ağında rahat ve ucuza hizmet alması için yoğun bir çaba sarfediyor.

İnternette ücretsiz internet ve bedava internet şeklinde bir aramanın yoğun bir şekilde gerçekleştiğini fark ettik. Bizde siz değerli okurlarımız için Vodafone ücretsiz internet başlığı altında ücretsiz ve bedava internet kampanyaları hakkında tüm tarifleri ve kampanyaları listeledik.

Bildiğinizi üzere Vodafone Telsim şirketini satın alarak Türkiye’nin en çok kullanıcısına sahip olma anlayaşı ile yola çıkarak büyük başarılara imza attı.

Vodafone internet kullanımının cep telefonlara kadar düşmesi ile birlikte daha fazla dakika ve interneti en ucuza vermek için çeşitli kampanyalarla ve projelerle müşterilerini memnun etmektedir. Vodafone özellikle ücretsiz internet hediyesi vererek kullanıcılarını her daim mutlu etme yolunda adımlar atmaktadır. Bu yazımızda Vodafone abonesiyseniz ve hangi ücretsiz internet paketlerini kullanabileceksiniz hep birlikte gözlemleyelim.

1- Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone günümüzde akıllı telefon kullanımının artması ile birlikte Vodafone Yanımda uygulamasını yarattı. Bu uygulamayı kullanan kullanıcılarına değer vererek önemli kampanyalar sunmaktadır. Vodafone yanımda uygulamasında yer alan Çarkıfelek olarakda adlandırılan bu çark çevirme oyunu kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. Bu oyunu cep telefonuna indirebilmek için uygulamayı indiriyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra cep telefonu numaranız ile giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra sağda yer alan menüler içerisinde en üstte Bana ne var olarak adlandırılmıştır. Her hafta bu çarkı çevirerek sizler 5 GB gibi büyük bir internet paketini dahi ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

Çark döndürildiğinde otomatik olarak bir döngüye giriyor ve hediyelerden hangisi gelirse onu kullanmaya hak kazanıyorsunuz. Yalnızca ücretsiz internet değil birçok büyük e -ticaret mağazalarında da ciddi anlam da bir indirim kuponu da yer almaktadır.

Çarkıfelek oyunu şans faktörünün etkili olduğu bir hizmettir. Çarkı çevirdiğiniz an şansınız doğrultusunda hediye / ücretsiz dakika veya internet hattınıza hemen tanımlanıyor. Vodafone yanmda uygulamasında bulunan bu çark oyunu genellikle ücretsiz internet hediye etmektedir.

2- Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaşını Davet Et

Yukarıda da sizlere ifade ettiğimiz gibi Vodafone yapmış olduğu “Vodafone yanımda uygulamasına” büyük önem vermektedir. Kullanıcılarının bu uygulamayı kullanmasına teşvik, müşterilerinin memnuniyetini arttırmak ve daha iyi bir hizmet vermek için bu uygulamaya özel kampayalar ve tarifeler yapmaktadır. Vodafone yanımda uygulamasında tarifeler ve kampayalar dışında müşteriler hesap hareketlerini görebilmekte, çağrı merkezinin yapabileceği tüm işlemleri bu uygulama ile gerçekleştirebilmektedir. Yani kısaca bu uygulama ile vodafone milyonlarca müşterisine online hizmet vermeyi hedeflemektedir. Tüm müşterilerini bu uygulamayı kullanmaya teşvik etmek için uygulamayı tüm kullanıcılarına iletmeye çalışmaktadır. Bu nedenle vodafone yanımda uygulamasına arkadaşlarını davbet eden müşterilerine ücretsiz / bedava hediyeler vermektedir.

Vodafone yanımda uygulamasına arkadaşlarınızı davet ederek o kişinin uygulamayı indirip giriş yapması sağlamanız halinde 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Üstelik bu hediye interneti bir hafta özgürce dilediğiniz alanlarda kullanabileceksiniz. Arkadaşlarınız Vodafone yanımda uygulamasını indirip kullanmaya başlayınca yine onlar da bir başkasını davet ederek 2GB internet kazanabilecekler. Bu işlem ile aile içi veya arkadaşlarınız arasında davetler gerçekleştirerek herkes 2GB bedava/ücretsiz internete sahip olmuş olacaktır.

3- Vodafone Yasal E-Fatura Hediye İnternet Kazanma

Vodafone Doğayı koruma adına güzel bir proje olan E-fatura dönemini başlattı. Daha az kağıt tüketerek doğayı korumaya yardımcı olmak için vodafone E-fatura kullanımını teşvik etmektedir. Sizde doğayı korumak ve vodafone e-fatura kampanyalarında faydalanmak içim e-fatura kullanımına geçmelisiniz. Vodafone E-faturaya geçen müşterilerine bedava internet paketi hediye etmektedir.

E-Faturaya nasıl başvurabilirim?

EFATURA boşluk bırakın ve aktif olarak kullanmış olduğunuz E-POSTA adreslerini 7000’e mesaj göndererek sizde faturalarınızı e-fatura ile alarak hem doğaya hemde vodafone’nun bedava / ücretsiz internet hediyelerinden faydalanın. Bu işlem için göndereceğiniz mesaj servisi akıllı cep telefonların da ücretli olabilir gibi bir ibare görünse de 7000’e atılan tüm mesajlar ücretsizdir. Elektronik posta olarak artık faturalarınızı öğrenebileceksiniz ya da yine aynı şekilde buna benzer bir işlem olarak da SMSFATURA yazıp 7000’e mesaj gönderebilirsiniz. Hem doğayı koruyacak hem de e-fatura dönemine geçiş sağlayacaksınız ve bedava internet paketlerinden faydalanacaksınız.

4- Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

Vodafone’nun bedava internet paketi olan Bedava 8 GB İnternet Paketinden faydalanmak için bir takım işlem yapmanız gerekmektedir. Ancak ufak bir hatırlatma yapmak isteriz. ki bu paketten faydalanmak için daha önce bu paketten faydalanmamış olmanız gerekir.

Super2GB yazarak 3636 kısa mesajı gönderin ve hattınıza yeni tanımlı bir internet paketi yüklenecektir. Bu paketti aktif etmeniz durumunda ilk ay herhangi bir ücret alınmayacaktır. Bu sayede bir ay boyunca ücretisiz (bedava) interneti kullanmış olacaksınız. Ancak buradaki ince detay 1 ay bitmeden bir gün önce bu paketi iptal etmeniz gerekecek. Çünkü bu paket yalnız ilk ay ücretsiz daha sonraki ay ücrete tabi olacaktır. Eğer bir ay boyunca 8 GB interneti ücretisiz olarak kullanmak istiyorsanız yukarıda ifade ettiğimiz gibi pakete kaydınız yapın 29 gün kullandıktan sonra iptal edin böylelikle faturanıza veya TL’nizden herhangi bir ücret alınmayacaktır.

5- Vodafone 500 MB Bedava İnternet

Ücretsiz internetten faydalanmak için yukarıdaki 8 GB internet paketine benzer birçok Vodafone ücretsiz internet yöntemleri bulunmaktadır. Ücretisiz ve bedava internet ile internette gezinmenin tadını çıkarın diye vodafone 500 MB bedava internet paketi vermektedir. Bu işlem için ise sizler NET 500MB yazarak 3636 mesaj gönderebilir ve hemen hattınıza 500 MB internet ücretsiz olarak yüklenecektir. Acil durumlar da bu bedava / ücretsiz internet paketini tercih etmenizi tevsiye ederiz. Çünkü internet az ve sadece bir defaya mahsus kullanılacağı için telefonunuzdan not defterini bu hizmeti kaydedin ve acil durumlarda internetiniz yokken bu hizmetten yararlanın.

6- Vodafone 4.5G abonesi ol 1 ay geçerli 2 GB internet kazan

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile iletişim konusunda da büyük radikal değişiklikler gerçekleşti. 3G hizmetinin ardından 4.5G hizmeti büyük bir yankı bulmuştu. Bu hizmet sayesinde internet hızı büyük bir çağ atladı. Eğer 2019 yılında sizde hala 3G kullanıyorsanız 4.5G geçmenin tam zamanı, Çünkü Vodafone 3G abonelerine süpriz hediyeler vermektedir. Hattınızı 4.5G abonesi yapmanız durumunda tam 1 ay boyunca geçerli olan 2GB internet kazanacaksınız. Hattınızı Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak da 4.5G aboneliğine taşıyabilirsiniz. Bu işlem de herhangi bir numara değişimi vs. yapmanız hiç gerek yoktur. Sizler 4.5G hızında internet kullanıcısı olacaksınız ve bu hızlı internetle tanışma şerefine de Vodafone tarafından 2GB bedava internet verilecektir. Bu sayede hem 4.5G internet hızına kavuşacaksınız hemde ücretsiz bedava 2GB internet kazanacaksınız.

7- Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan

Vodafone yalnızca faturalı hat için değil aynı zamanda da faturasız hat kullanıcıları için de farklı hediyeler vermektedir. Bu hediyeler tıpkı bir Vodafone Red kullanıcıları gibi ayırt etmeksizin hem ünlü alışveriş firmalarında indirim kuponları hem de bedava internet paketleri olarak dönüşüm sağlamaktadır.

Diyelimki siz telefon hattınıza 30TL yükleme yaptınız ve bu 30 TL’yi harcadınız. Bu işlemi yaptıktan sonra hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyelerden faydalanmak için BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz mesaj (SMS) gönderin. Bu mesaj sonrası hattınıza tanımlanacak ücretsiz / bedava süpriz internet paketleri kazanacaksınız. Bu işlem yalnızca bir kez yapıldıktan sonra aktif hale gelecektir. Yaptığınız kayıt sonrası yapacağınız her TL harcamasından sonra ücretsiz / bedava internet paketleri hattınıza yüklenecektir. Her TL yükleyip harcadığınız da Extra hediyeler sunulacaktır. Böylelikle de 30 TL ile alacağınız paketlere bir yenisi daha ilave edilecek ve ikinci paket bedavaya gelecektir.

8- Vodafone Bedava Dakika Paketi

Yukarıda sizlere vodafone’nun ücretsiz ve bedava internet kampanyalarından bahsettik. Şimdi sonra olarak sizlere ücretsiz dakika paketinden bahsedelim. Aslında bu ücretsiz dakika paketinden çok ücretsiz bedava dakika hediye kazanma fırsatıdır. Vodafonun bu paketiy sizler tam 542 dakika bedava konuşma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Bu paketten faydalanmak için 542DK yazıp 7000’e mesaj gönderin ve en kısa süre içerisinde sizlere 542 dakika hediye paketi hattınıza tanımlansın. 2019 yılında da sizlere daha fazla iletişim gücünü sunmak için Vodafone birçok hediye paketler vermektedir ve bu sayede de artık sizler de hem internet alanın da hem de özgürce konuşmak ve mesajlaşma alanında da büyük bir avantaja sahip olacaksınız. Vodafone Red’li Vodafone kullanıcıları kendi aralarında zaten hep ücretsiz bir şekilde konuşmakta ve bu duruma daha genişlik sağlamak adına da faturasız hat kullanıcıları içinde bedava hediye paketler yer almaktadır. 542 dakikayı özgürce kullanabileceğiniz bu paketi de mutlaka değerlendirin.

Bu yazımızda sizlere Vodafone bedava, ücretsiz internet ve dakika kazanmanızı sağlayacak kampanyalardan, paketlerden ve yollardan bahsettik umarım sizler için faydalı bilgiler sunmuşuzdur. Bu ve buna benzer birçok kampanyadan faydalanmak için sitemizi sık sık ziyaret edin.

Vodafone Kampanyalarını Görmek İçin TıklayınızLeave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like