TELEFON

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Çark ile Bedava İnternet

vodafone bana ne var çark hilesi

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Bana Ne Var bölümünde çarkı çevirerek her hafta bedava internet, sms ve konuşma paketleri hediye ediyor. Verilen hediyeler sizin kaç yıllık vodafone abonesi olduğunuza 4.5G kullanma aktifliğine göre, kullandığınız tarife ve lokasyona göre değişkenlik gösterir. Eğer uzun süre Vodafone abonesi iseniz 4.5G aktif şekilde kullanıyor ve tarife ücreti yüksek ise size hediye çarkında verilecek hediyeler o denli büyük olur. Örnek olarak 5 gb internet hediye, 500 dk Vodafone aboneleri bedava konuşma ve Vodafone anlaşmalı markalardan hediye kazanma şansı daha yüksek olur.

Her hafta hediye çarkı çevirme şansınız vardır. Faturasız hat kullanıcıları her ay an az 25 TL yüklemesi durumunda her hafta çarkı çevirme şansı buluyor.

2019 yılına kadar geçerli olan Vodafone Bana Ne Var kampanyası katılım için Vodafone Yanımda uygulamasını Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlara indirmeniz gereklidir. Uygulamayı telefonlarınıza indirdikten sonra üst sağ köşede menü bölümünde Bana Ne Var bölümüne giriş yapın. Ekranda karşınıza çıkan çarkı çevirin. Hediyeniz ekranda gözükür zaten. Genellikle yurt içi kullanmak şartı ile bedava internet, Vodafonlar ile bedava konuşma dakika hediyesi veya sms hediyesi verilir.

Bana Ne Var Hediye Çarkı Bedava İnternet

İnternette Vodafone Yanımda bedava internet, Vodafone Bana Ne Var çark kurnazlığı gibi yazılar çıkıyor. Bu konuyu araştırdım çark taktiği gibi hatta denedim oluyor mu diye. Bende sizin gibi bedava olunca hemen atladım. Hepsinin çark hilesi hakkında söyledikleri şey Vodafone yanımda uygulamasına gir ve bana ne var bölümünü tıkla, daha sonra hediye çarkı ekranda çıkınca bastığınız zaman tam dönmeye başlayınca interneti kapatın yada modemi kapatın diyorlar. Sonrasında sınırsız bu uygulamayı tekrarlayarak sınırsız hediye çarkı çevirme şansınız olacakmış. ben uygulamaya çalıştım, olması için interneti de kapattım olmadı, telefonu kapattım bana ne var hediye çarkı çevirince yine olmadı, hatta gittim modemi kapattım,uğraştım yine olmadı.

Arkadaşlar bu tür kandırmaca veya aldatmaca yazılar sizin dikkatinizi çekip web sitesine giriş yapmanız için yazılan yazılar veya videolardır. Youtube girin bakın onlarca video karşınıza çıkar, bedava hediye çark bedava internet , Vodafone yanımda çark bedava internet gibi. Bunlar ile boşa vakit geçirmeyin derim sizlere, yinede siz bilirsiniz ben denedim olmadı 🙂

Vodafone Bana Ne Var çarkına tıkladığınız zaman size verilecek bedava internet, SMS veya dakikalar kullandığınız tarife ile doğru orantılı olarak hediye verilmektedir. Aylık 30 TL tutarında yüklem yapıyor veya 30 tl fatura tutarı ödüyor iseniz bana ne var çarkında çıkacak bedava internet miktarı az gelir. Tarife ve yüklemelerde daha fazla ödeme yapıyor iseniz daha fazla bedava internet kazanma şansınız artar.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Hediye Çarkı ilgili kullanım koşulları, nasıl katılırım ve kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

1 Comment
  1. aydin 2 sene ago
    Reply

    3gb iternet

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like