BİLİŞİM

WORDPRESS ÜCRETSİZ TEMALAR

wordpress
  1. Ücretsiz ve Bedava WordPressLunaTeması

Şayet bir portföy tarzı sayfa ya da bir ızgara tipi blog deneyimi yaşamak istiyorsanız bu temayı denemelisiniz. Eğer portföy sayfası veya bir ızgara tarzı blog deneyimi arıyorsanız bu temayı deneyin.

 

 

  1. Bedava ve Ücretsiz WordPressCordillera Teması

Duyarlı bir ara yüze sahip olan bu tema, birden fazla mühim özellikleri de içerisinde barındırmaktadır. CSS3 ve HTML5 ile geliştirilmiştir. Tarzı bir başka olan bu temayı denemelisiniz.

 

 

  1. WordPress Bedava ve Ücretsiz Blog Teması ( ToivoLite )

Bir ya da iki sütun düzenli bir biçimde olan ve kenar çubuğu tarzı çizgi bağlantısı olan WordPress için tasarlanmış olan blog temasıdır. Lite sürümü ile arka plan görüntüleri, başlık, başlık çizgisi, renk tonları gibi şahsi blog deneyimi severler için, bu deneyimi yapabileceğiniz birçok şeyi yapmanıza imakn tanımaktadır.

 

 

  1. Ücretsiz ve Bedava WordPressKurumsal Tema ( Sydney )

Suydney, yani Kurumsal Tema size ait ajanslı portföyleri görüntüleyebilmeniz adına yapılmış ve ayrıca mobil içinde duyarlı olan WordPress temasıdır. Tam olarak renk kontrolünü sağlayabilme, Ekran kaydırıcı özelliğini tam olarak kullanabilme, Yapışkan tarzı navigasyon gibi sizlere birçok özellik sunmaktadır.

 

 

  1. WordPress Ücretsiz ve Bedava Düğün Tarzı Blog Teması ( Match )

Düğün Tarzı ve Tipi olan bu Blog Teması ( Match ) düğün organizasyonu, duvar kağıtları, caps gibi bu tarz blog siteleri yapabilmenize imkan sağlamaktadır. WordPressentegrelidir.

 

 

  1. WordPress Bedava ve Temiz, Duyarlı ve Geniş Tema ( Spacious )

Portföy tipi, Blog tipi gibi tarzlar da olan bu tema, duyarlı ve akıcı görselleri sayesinde muhteşem bir temadır. Kısacası özellik bakımından birden çok temaları olanak sağlayabilen bir tür iş ve şirket tarzı web sitelerine uyumlu olabilecek düzeyde tasarlanmış temadır. Tema ücretsiz olup, WordPress panelinizde istediğiniz düzeyde kullanabilirsiniz. Denemenizi tavsiye ederiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like