KREDİ KARTI

World ile Avva’da 30 TL Hediye! Üstelik 6 Taksit İmkanı

world ile avva 30 tl hediye

Erkek giyim de şık ve tasarımları ile moda trendini yakından takip eden Avva markası Yapı Kredi World ortaklığı ile yeni bir kampanya başlattı. Avva mağazalarında World ile alışverişinize 30 TL hediye. World ile Avva’da 30 TL Avva Puan kampanyası 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir. World POS üyesi Avva mağazalarında tek seferde 300 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL Avva puan hediye edilir.

Avva mağazalarında Worlcard ile alışverişlerinize üstelik 6 taksit imkanı sunuyor.

Kazanılan hediye puanları Avva mağazalarında geçerlidir. Avva internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya dahilinde geçerli olan kartlar;

  • Yapı Kredi bireysel kredi kartları,
  • Bireysel TLcard’lar ,
  • Ticari kredi kartları
  • Sanal kartlar
  • Kredi kartınıza bağlı ek kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya Başvuru

Kampanyaya başvuru yapmak için, akıllı telefonlarınızdan World Mobil uygulamasından giriş yaparak kampanyalar bölümünde ilgili kampanyaya hemen katıl butonuna basarak katılım gerçekleşir.

Kampanya Ayrıntıları

  • Tek seferde 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL Avva puan kazanmak için dikkat edilmesi gereken diğer husus World POS üyesi Avva Mağazalarında alışveriş yapmanız gerektiğidir. Kampanya müşteri bazlı olup, her müşteri bir defa kampanyadan faydalanır.
  • Kazanılan World Puanlar 4 Nisan tarihin de alışveriş yapılan karta yüklenir. 30 TL World Puanı Avva mağazalarında en son 15 Nisan 2019 tarihine kadar kullanabilir. Belirtilen tarihte kullanılmayan World Puanlar geri alınır.
  • World Puan yüklemesi sırasında en az bir kartınızın kullanıma açık olmalıdır.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 1 Mart 2019 Cuma
Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mart 2019 Pazartesi
Kampanyaya Katılan Firma(lar): Worldcard ve Avva Mağazaları
Sektör: Giyim

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like