KREDİ KARTI

World Kart ile Ramazan Ayına Özel 100 TL Worldpuan

World Kart ile Ramazan Ayına Özel 100 TL Worldpuan

Ramazan Ayına Özel World kredi kartı kampanyasında 1 Mayıs – 9 Haziran 2019 tarih aralığında kasap, gıda marketi, şarküteri ve manav sektörlerinde Yapı Kredi World üyesi iş yerlerinde tek çekim yapılacak ilk 125 TL ve üzeri harcamanızdan sonra tek çekim her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanyadan faydalanmak için SMS kanalı ile ”GIDA” yaz boşluk bırak ve müşteri numaranı yaz 4454′ SMS gönder. Diğer yöntem ise World Mobil uygulaması üzerinden kampanyalar bölümünde ” Ramazan’da gıda marketi harcamalarınıza 100 TL Worldpuan hediye!” seç ve ” Hemen Katıl” butonuna basarak kampanyaya katılım gerçekleşir.

Kampanyada geçerli olan kartlar Yapı Kredi Bankası tüm bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, diğer bankalara ait Albaraka ve Vakıfbank Worldcard yapılacak gıda marketi alışerişlerde hediye Wolrdpuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya Sanal kartla yapılan alışverişler, peşin ve taksitli alışverişler, Migros Sana Market, CarrefourSa, Cepteşok, Bizim Toptan, A101, E-hamal.com, Memlekettengelsin.com ve Lezzetlihediye.com üzerinden yapılan alışveriler kampanya kapsamı içindedir.

World Kart Ramazan Ayına özel kampanyasında en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir ve kazanılan puanların son kullanma tarihi 24 Haziran 2019’dur.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like