KREDİ KARTI

World Kart Kampanyasında Restoran Harcamanıza 100 TL Worldpuan

World Kart Kampanyasında Restoran Harcamanıza 100 TL Worldpuan

World Kredi kartı kampanyasında 1 Mayıs – 9 Haziran 2019 tarih aralığında resstoran, kafe, ve fast-food sektörlerini kapsayan tek çekim 100 TL ve üzeri alışverişlerde harcamanızın %10’u kadar, toplamda ise en fazla 100 TL Worldpuan kazanma fırsatı. World kart ile restoran harcamalarınıza 100 TL Worldpuan kampanyasında Yapı kredi bireysel kredi kartları, TLcard, Albarak ve vakıfbank Worldcard ile World üyesi olan iş yerlerinde yapılan alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyadan faydalanmak için SMS ve World mobil uygulamasında katılım sağlanması gereklidir. SMS kanalı ile ”Kazan” yaz boşluk bırak müşteri numaranı yaz 4454’e mesaj gönder. World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlamak için kampanyalar bölümünde ” Restoran harcamalarınızda toplam 100 TL Worldpuan! ” üzerinde gelerek ”Hemen Katıl” butonuna basmanız durumunda katılım gerçekleşir.
World kredi kartınıza özel kampanyada peşin ve taksit ile yapılan harcamalar dahildir. Bir müşteri en fazla 100 TL worldpuan kazanabilir. Kazanılan puanlar 14 Haziran 2019 tarihinde kartınıza yüklenir ve 25 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılmayan puanlar geri alınır.

Kampanyaya gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like