KREDİ KARTI

World Kart Temassız Ulaşım Harcamalarına 10 TL İndirim!

Temassız ulaşım harcamalarınızda 10 TL indirim! Yapı Kredi Bankası world kart kullanıcılarına özel bir kampanya yapmaktadır. Temassız özelliği veya mobil ödeme ile toplu ulaşımda yapılacak 10 harcama karşılığında 10 TL indirim yapılacaktır.

Kampanya Detayları ve Koşulları

20/Haziran/2019 – 30/Haziran/2019 tarihleri arasında temassız özellik ve mobil ödeme ile toplu ulaşımda yapılacak 10 adet harcamaya toplam 10 TL indirim yapılmaktadır.

Yapı Kredi world kartın “temassız ulaşım harcamalarında 10 TL indirim” kampanyasını resmi web sitesinde görmek için aşağıdaki kampanyayı gör butonunu tıklayınız.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartlar ile toplu ulaşımda temassız özellik veya mobil ödeme kullanılarak yapılacak alışverişler dahildir.

Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da indirim kazanılmaktadır. İndirim asıl karta tanımlanmaktadır.

Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Kartınızın ön yüzünde temassız dalga işaretini görüyorsanız, kartınız temassız özellik taşıyor demektir. Temassız kartınızı, temassız özellikli POS cihazlarına yaklaştırarak ödemenizi en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Yapı kredi world kart ve diğer tüm bankaların kredi kartlarının kampanyalarını Kampanyazamani.com ile takip edebilirsiniz.


Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like