AKARYAKIT

World Kredi Kartı ile Opet Akaryakıt Kampanyasında 40 TL Opet Puan

World Kredi Kartı ile Opet Akaryakıt Kampanyasında 40 TL Opet Puan

World kredi kartınızla Opet akaryakıt kampanyasında 40 TL’ye kadar Worldpuan kazanma fırsatı. Kampanya 1 Mayıs – 15 Haziran 2019 tarih aralığında ayrı günlerde World kredi kartı ile 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alımlarına 25 TL Opet puan hediye. 30 TL Opet Puan kazanmak için kampanya katılım işlemlerini World Mobil uygulaması üzerinden yapılması gereklidir. 40 TL Opet puan kazanımı için ise Akaryakıt ödemelerini Yapı Kredi Pay Araçta ödeme özelliğini kullanarak yapan müşteriler faydalanır.

Kampanya Aytıntıları

  • World Kredi kartı ile Opet Akaryakıt kampanyasında dikkat etmeniz gereken World Üye işyeri Opet istasyonlarında işlemlerini yapılmasıdır.
  • 4 defa alımı işleminden en az 1 tanesi Opet istasyonlarında Araçta Ödeme yolu ile sağlayan müşteriler 30 TL’ye ilaveten 10 TL Opet Puan kazanır.
  • Kampanyaya World Mobil Uygulaması üzerinde katılım sağlanması ile 25 TL’ye ek olarak 5 TL Opet Puan kazanırsınız.
  • Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanır ve maximum 40 TL Opet Puan kazanır.
  • Akaryakıt kampanyasında geçerli olan kartlar Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, banka kartı ve Business kredi kartı ile kampanyaya katılım için ”OPET” yaz boşluk bırak müşteri numaranı yaz 4454’e SMS gönder. Kazanılan Opet Puanlar 18 Haziran 2019 tarihinde yüklemesi yapılır.
  • Araçta ödeme sadece Yapı Kredi Bireysel kredi kartlarında geçerlidir.

Araçta Ödeme Nasıl Yapılır?

Öncelikle Opet istasyonlarında çalışan personele Yapı Kredi pay ile araçta ödeme yapılacağını bildirmelidir. Yapı Kredi Mobil uygulaması giriş yapılarak Menü sekmesinde bulunan Yapı Kredi Pay altındaki Araçta ödeme seçiniz ve bu işlemi bir kez yaptıktan sonra aracın plakasını kaydedip sözleşme onayı verildikten sonra Araçta ödeme artık aktif olur.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like