KREDİ KARTI

World Mobil Ödemede 25 TL Worldpuan

World mobil ödeme kampanyası

World mobil veya Yapi Kredi mobil uygulaması üzerinden 1 – 31 Mayıs 2019 tarih aralığında tek çekim 25 TL ve üzeri ilk 5 adet Mobil Ödeme işlemlerine 10 TL, daha sonra 5 adet 25 TL ve üzeri harcamalara 15 TL toplamda 25 TL Worldpuan hediye .

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 1-31 Mayıs tarih aralığında aynı günde yapılan işlemlerden bir tanesi kampanya dahilinde olur. Kampanyada Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılan harcamalarda World POS veya diğer bankalara ait POS cihazından yapılan işlemler dahildir.

Kampanya katılımı için yapmanız gereken; akıllı telefon ile World Mobil veya Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yaparak Pay menü sayfası altında Mobil Ödeme veya Yapı Kredi Mobil uygulamasında Kartlarım menüsünü tıklayarak Mobil Ödeme sayfası bölümünde kredi kartınızın Mobil ödeme işlemine açılması gereklidir.

Mobil ödeme işlemleri ile kazanılan Worldpuan’lar kartınıza 12 Haziran 2019 tarihinde yüklenir. Hediye Worldpuan son kullanma tarihi ise 23 Haziran 2019.

Kampanyadan faydalanmak için kartınızı Mobil ödeme işlemlerine açtıktan sonra herhangi bir başvuru yada mobil uygulamasına giriş yapmanıza gerek yoktur.

Kampanyaya gitmek için lütfen tıklayın.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 1 Mayıs 2019 Çarşamba
Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mayıs 2019 Cuma
Kampanyaya Katılan Firma(lar): YAPI KREDİ BANKASI
Web Adresi: www.worldcard.com.tr
Sektör: Mobil ödeme

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like