AKARYAKIT KREDİ KARTI

Worldcard ile Aytemiz İstasyonlarında Akaryakıt Kampanyası

Aytemiz akaryakıt istasyonlarında, 16/Haziran/2019 – 31/Temmuz/2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile Yapı Kredi Worldcard ile yapılacak 125TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz alışverişlerinde 30TL’ye varan hediye puan kazanma fırsatı!

Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard, 16/Haziran/2019 – 31/Temmuz/2019 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. World üyesi Aytemiz istasyonlarına gelen Yapı Kredi Worldcard sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde 4 defa yapacakları 125TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişlerine, 25 TL Aytemiz Puan kazanıyor. Yapı Kredi’nin World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler ise 30TL Aytemiz Puan kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Yapı Kredi bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin “AYTEMIZ” yazıp boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri yeterli olacak.

Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard müşterilerinin kazandığı Aytemiz puanlar, Yapı Kredi bireysel kredi kartlarına, Yapı Kredi banka kartlarına ve Yapı Kredi Business kartlara 06/Ağustos/2019 tarihinde yüklenecek. Aytemiz Puanlar, World üyesi Aytemiz istasyonlarında 17/Ağustos/2019 tarihine kadar kullanılabilecek.

Kampanya Ayrıntıları ve Detayları
Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Aytemiz istasyonlarından 16 Haziran – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşteriler 25 TL Aytemiz Puan kazanacaktır.

16.Haziran – 31.Temmuz.2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 125TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşterilerin World mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 30TL Aytemiz Puan kazanacaktır.

World mobile uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek Aytemiz Puan 5 TL’dir. Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL Aytemiz Puan kazanabilir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için AYTEMIZ yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Kazanılan Aytemiz Puan’lar world üyesi Aytemiz istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımında harcanabilecektir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Aytemiz marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Aytemiz Puan’lar 06 Ağustos 2019 tarihinde yüklenecektir. Aytemiz Puan’ların son kullanım tarihi 17 Ağustos 2019 olup, kullanılmayan Aytemiz Puan’lar 18 Ağustos 2019 tarihinde geri alınacaktır.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, World mobile uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 30 TL Aytemiz Puan kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar,Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir.
Kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

Aytemiz akaryakıt istasyonlarından self servis uygulaması yapılan akaryakıt alımları kampanya dahil değildir.

World Business kartlar World mobile uygulaması kampanyasından faydalanamazlar.

World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25TL Aytemiz Puan yansıtılacaktır.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like