AKARYAKIT KREDİ KARTI

Worldcard ile Türkiye Petrolleri Akaryakıt Kampanyası

Worldcard ile türkiye petrolleri akaryakıt kampanyası

Worldcard kredi kartı müşterileri için özel olan akaryakıt kampanyası Türkiye Petrolleri istasyonlarında akaryakıt alımlarında 30 TL Türkiye Petrolleri Puan kazanıyor.

Kampanya World POS üyesi işyeri tanımlı olan Türkiye Petrolleri istasyonlarında geçerlidir. 1-30 Nisan 2019 tarih aralığında Worldcard kredi kartı ile Türkiye Petrolleri istasyonlarında farklı gün olması koşuluyla 3 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt yada otogaz alımlarında 25 TL Türkiye Petrolleri Puan kazanıyor. Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılan müşteriler ek olarak 5 TL, toplamda en fazla 30 TL Türkiye Petrolleri Puan kazanma fırsatı sunuyor.


Kazandığınız puanları sadece World üye işyerinde kayıtlı olan Türkiye Petrolleri İstasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılır. 10 Mayıs 2019 tarihinde kampanyadan kazandığınız puanlar kartınıza yüklenir.Türkiye Petrolleri Puanları en son 21 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanıma hakkınız vardır. Bu tarihten sonra kullanılmayan puanlar geri alınır.

Kampaya Katılım İçin

Kampanyada geçerli olan kartlar ;

  • Yapı Kredi Bireysel Kredi Kartı
  • Yapı Kredi Banka Kartı
  • Yapı Kredi Business Kredi Kartı

Worldcard ile Türkiye Petrolleri Akaryakıt kampanyasına katılmak için ”TP” yaz, boşluk bırak kullanacağın kartın üzerindeki müşteri numaranı yaz 4454‘e SMS gönderin. Size SMS’den sonra kampanya bilgi mesajı gelir ve kampanya katılım işlemi gerçekleşmiş olur.


Kampanyaya SMS ile katılan müşteriler 25 TL Türkiye Petrolleri Puanı kazanır.

Kampanyada 30 TL Türkiye Petroleri Puan kazanmak için yapmanız gereken; World Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanya üzerine gelerek katılımı aktif hale getirmek.

Kampanya Detayları

  • Kampanya müşteri bazlı olup, her müşteri bir defa faydalanır. Kazanabileceği en fazla Puan 30 TL ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya SMS ile katılım yapılmışsa 25 TL, World mobil uygulamasında katılım olursa 30 TL Türkiye Petrolleri Puan kazanır.
  • World Business Kart sahipleri kampanyaya World Mobil Uygulaması üzerinden katılmazlar. SMS ile katılım ile 25 TL Türkiye Petrolleri Puan kazanır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like