KREDİ KARTI

Worldcard Uçak Bileti Kampanyası 50 TL Worldpuan Hediye!

Yapı kredi bankası Worldcard kullanan müşterilerine özel uçak bileti kampanyası bulunmaktadır. Uçak bileti ödemelerinizi worldcard ile yapın 50 TL Worldpuan hediye kazanın!

5 – 31 Temmuz 2019 tarih aralığında havayolları sektöründeki 1.500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Worldpuan hediye edilmektedir.

Kampanyaya Katılım İçin;

Worldcard uçak bileti kampanyasına World Mobil uygulaması veya SMS ile katılabilirsiniz. Telefonunuzun SMS kısmına ULASIM yazıp 4454’e göndererekte katılabilirsiniz yada diğer alternatif olan World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapabilirsiniz.

Kampanyaya tarihi

Kampanya 5 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri

Havayolları sektöründeki (Türk Hava Yolları- Pegasus- Atlasjet – SunExpress – Onur Air) Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya ucuzabilet.com’dan yapılacak uçak bileti alımları da dahildir.

Kampanyaya dahil kartlar

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya dahil harcamalar

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.

Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Kampanya katılım kanalları

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Kampanya faydası

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanya kapsamında yapılacak toplamda 1500 TL ve üzeri alışveriş için 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Ağustos 2019 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 18 Ağustos 2019’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 19 Ağustos 2019’da geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 7 Ağustos 2019 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 18 Ağustos 2019’dir. Kullanılmayan puanlar 19 Ağustos 2019’da geri alınacaktır.

World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılma detayları

Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.

SMS ile Katılım detayları

Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin,SMS ile kampanyaya katılmak için ULASIM yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.

World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için ULASIM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için ULASIM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

SMS Maliyetleri

SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

Diğer Detaylar

Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like