KREDİ KARTI

Yapı Kredi Bankası Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası İle 100 TL Kazanma Fırsatı

13.05.2019 ve 10.06.2019 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası kendi müşterilerine özel bir kampanya ile 100 TL kazanma fırsatı sunmaktadır. Yapı kredi bankasının yapmış olduğu otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası hakkında detaylı bilgi yazımızın içerisinde yer almaktadır.

Yapı kredi bankası müşterilerinin fatura ödemelerine otomatik ödeme talimatı vermesi sonucu toplamda 100 TL kazandırıyor.

Yapı kredi bankasının kredi kartını kullanan kişiler otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası kapsamında herhangi bir yapı kredi hesabı veya kredi kartlarından verecekleri her yeni otomatik fatura ödeme talimat için 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL puan kazanacak.

Yapı kredi bankasının otomatik fatura ödeme kampanyası 13 Mayıs 2019 ile 10 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.

Kampanya Ayrıntıları ve Detayları

13.05.2019 – 10.06.2019 tarih aralığında, Yapı kredi kartı müşterilerinin bireysel vadesiz mevduat TL hesabı veya bireysel ya da World Business kredi kartından yapacakları;

  • İlk yeni otomatik fatura ödeme talimatı veya HGS talimatı için 10 TL,
  • İkinci yeni fatura ödeme talimatı için 25 TL,
  • Üçüncü yeni fatura ödeme talimatı için 45 TL,
  • Dördüncü yeni fatura ödeme talimatı için 70 TL,
  • Beşinci yeni Fatura ödeme talimatı için 100 TL puan kazanabilmektedir.

Kampanya Katılım

Yapı Kredi bankasının otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasından faydalanmak için; TALIMAT yazıp bir boşluk bırakıp 11 haneli TC kimlik numarasını 4470’e SMS olarak göndererek katılabilirsiniz.

Yapı kredi bankasının sisteminde kayıtlı olmayan cep telefonu numaralarının göndermiş oldukları mesajlar dikkate alınmayacaktır.

Yapı kredi bankasının otomatik fatura ödeme kampanyası, yalnızca yeni tanımlanacak fatura ve HGS talimatları için geçerli olmaktadır.

Bu kampanya öncesi tanımlı olan fatura ödeme talimatları iptal edilip yeniden verilmesi, kampanya kapsamına dahil değildir.

Yapısı kredi bankasının 13 Mayıs – 10 Temmuz 2019 tarihleri arası yapılan her yeni fatura ödeme talimatı, ilgili fatura veya faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

Kampanyanın tarih aralığı içerisinde verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

Kampanya ile elde edilen kazanılan puanlar 16 Temmuz 2019 tarihinde kredi kartına veya banka kartına yansıtılacaktır. Puanları yansıtılması 2 iş gününe kadar sürebilmektedir.

Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.

Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.

Kampanya döneminden en fazla altı ay (6) öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Kampanya döneminden en fazla 6 (altı) ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.

Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir.

Yapı Kredi Bankasının Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası Hakkında Resmi siteden Bilgi Almak İçim Tıklayınız…

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like