MARKET

Yataş Hediye Çeki ve İndirim Kampanyası

Yataş mağazalarında yatak, baza ve başlıklarda % 40’a varan ve buna ek olarak % 10 KDV indirimi bulunmaktadır. İndirimlerin toplamı sonucu 3.990 TL alışverişte 350 TL hediye çeki fırsatı…

Sizde yataş mağazalarındaki bu indirimden faydalanmak ve alışverişin tadını çıkarmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Kampanya Ayrıntıları ve Detayları
Yatak, baza ve başlıklarda % 40’a varan + %10 KDV indirimi ile birlikte her 3.990 TL alışverişte 350TL hediye çeki kampanyası 1/Mayıs/2019 – 30/Haziran/2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Enza Home ve Yataş Bedding mağazalarından tek faturada ve set halinde yapılacak her 3.990 TL ve üzeri Yataş Bedding yatak, baza, başlık ya da yine set halinde yatak ve başlıklı baza alışverişlerinde 350 TL tutarında hediye çeki kazanılır.
yatasbedding.com.tr internet sitesi üzerinden ise tek faturada yapılacak her 3.990 TL ve üzeri Yataş Bedding yatak alışverişlerinde 350 TL tutarında hediye çeki kazanılır.

Mağazalardan kazanılan hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan yapılacak alışverişlerde ve tüm Yataş ürünlerinde geçerlidir. yatasbedding.com.tr üzerinden kazanılan çekler sadece tekstil ürünü alışverişinde kullanılabilir. Hediye çeki para yerine geçmez ve hediye çeki alışveriş tutarından düşülemez. Ayrıca kullanımdan kalan miktar, para iade olarak talep edilemez. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan 350 TL hediye çeki iptal edilir.

Hediye çekinin kullanılabilmesi için tek faturada ve set olarak girilecek yatak, baza, başlık veya yatak ile başlıklı baza siparişinin tekrar 3.990 TL’ye tamamlanması gerekir. Hediye çeki satılamaz ve başka birine kullanım hakkı için devredilemez. Bu konuda Yataş Grup’un uğrayabileceği her türlü zarardan satış noktası sorumludur.

Tüm ev tekstilinde %50’ye varan indirimlerle birlikte 500 TL alışverişte 50 TL hediye çeki kampanyası geçerlidir. yatasbedding.com.tr sitesinden kazanılan hediye çekleri sadece yatasbedding.com.tr sitesindeki beyaz ev tekstili ürünlerinde kullanılabilecektir. Hediye çekleri ürün teslimi sonrası siparişte kullanılan e-mail adresine iletilecektir.

Web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir.

Yataş, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like