• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yataş’ta Garanti Bonus’a Özel 12 Taksit Kampanyası

Yataş ve Garanti bankası işbirliği ile bir taksitlendirme kampanyası yapılmaktadır. Yataş mağazalarına ve online satış sitesine girerek ödemelerini Garanti bonus kart ile yapan kişilere 1 + 11 taksitlendirme imkanı sunulmaktadır. Garanti Bankasının bonus kart kullanıcılarına özel yapmış olduğu 12 taksit kampanyası yalnızca yataş mağazalarında geçerli olmaktadır.

Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 1 Temmuz 2019 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak 1 + 11 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

Kampanyazamani.com aracılığı ile sizlere sunulan Yataş’ta Garanti Bonus’a Özel 12 Taksit kampanyasını resmi web sitesinde görmek ve incelemek için aşağıdaki kampanyayı gör butonunu tıklayınız.