MARKET

Yataş’ta İndirim Kampanyasına Ek 50 TL İndirim Çeki

Yataş mağazalarında tüm ev tekstili ürünlerinde % 50’ye varan indirim ve bu indirime ek olarak 500 TL’lik alışveriş yapılması durumunda 50 TL hediye çeki verilmektedir.

Birbirinden sağlıklı ev tekstili ürünlerini % 50’ye varan indirimlerle alın ve yaptığınız alışveriş sonrası 50 TL hediye çeki kazanarak alışverişinizi zevkli hale getirin.

Kampanyayı resmi web sitesinde görmek ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki kampanyayı gör butonunu tıklayınız.

Kampanya Ayrıntıları ve Detayları
Yataş ev tekstili ürünlerinde %50’ye varan indirimlerle birlikte 500TL alışverişlerde 50TL hediye çeki kampanyası 1/Mayıs/2019 – 30/Haziran/2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Enza Home, Yataş Bedding mağazalarından ve yatasbedding.com.tr internet sitesi üzerinden yapılacak her 500TL ve üzeri ev tekstili alışverişlerinde kazanılır.

Her 500 TL ve üzeri ev tekstili alışverişinden kazanılan 50 TL’lik hediye çekleri, sadece beyaz ev tekstili ürünlerinde kullanılabilecektir.

Kazanılan hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak alışverişlerde 30 Haziran 2019 tarihine kadar indirimli fiyatlar üzerinden, Enza Home, Yataş Bedding mağazalarında ve yatasbedding.com.tr internet sitesinde geçerlidir.

yatasbedding.com.tr sitesinden kazanılan hediye çekleri sadece yatasbedding.com.tr sitesindeki beyaz ev tekstili ürünlerinde kullanılabilecektir. Hediye çekleri ürün teslimi sonrası siparişte kullanılan e-mail adresine iletilecektir.

Hediye çeki para yerine geçmez ve hediye çeki alışveriş tutarından düşülemez. Ayrıca kullanımdan kalan miktar, para iade olarak talep edilemez. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan hediye çeki iptal edilir. Hediye çekinin kullanılabilmesi için siparişin tekrar 500 TL ve üzerine tamamlanması gerekir.

Hediye çeki satılamaz ve başka birine kullanım hakkı için devredilemez. Bu konuda Yataş Grup’un uğrayabileceği her türlü zarardan satış noktası sorumludur. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir.

Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır.

Fiyatlara %8 KDV dahildir.

Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

Yataş web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like