KREDİ KARTI

Ziraat Bankkart Combo ile Hediye 100 ComboLira Kampanyası

ziraat bankkart combo kampanyası 2019

Ziraat Bankkart Combo ile 500 TL ve üzeri harcamalarınıza 25 TL Combo lira hediye. Ziraat Bankkart Combo kart sahipleri kampanyadan toplamda 100 TL Combolira kazanma imkanı.

Ziraat Bankkart Combo kullanmanın avantajları arasında yeni çıkan kampanyada her 500 TL ve üzeri alışveriş veya harcamalarınızda 25 TL Combolira kazanarak toplamda 100 TL’ye kadar Hediye Combolira kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılırım

Kampanyaya başvuru SMS veya internet bankacılık işlemleri yapılan başvurular alınmıyor. Sadece size Ziraat Bankası aracılığı ile iletişime geçilen müşterilerin kampanyaya katılım için onaylaması gerçekleşir. Yani sizi Ziraat Bankası telefon veya SMS ile kampanya bilgilendirme amaçlı aradıklarında onaylamanız durumunda kampanya katılımınız gerçeklemiş olur.

Combolira kampanyasına katılım onaylandıktan hemen sonra kampanya ilk gününde 30. gününe kadar her 500 TL harcamanıza 25 TL, toplam kazanabileceğiniz Combolira 100 TL’dir. Combolira yüklemleri gerekli koşulları sağladığınız takdirde anında yüklemesi yapılır. Örnek verecek olursak kampanya 15 Mart tarihinde başladıysanız 15 Nisan tarihine kadar yapılan harcamalarda hediye Combolira kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Bankkart Combo asıl sahipleri kampanyadan 1 defa faydalanır. En Fazla 100 ComboLira kazanabilirsiniz.
  • Yapılan harcamalarda ürün iadesi veya iptali ve nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Ürün iade ve iptali durumlarında kazanılan Comboliralar Geri alınır. Eğer Comboliranızda yeterli bakiye yoksa borç olarak extrenize yansıtılır.
  • Bankart Combo’ya bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilir. Maximum Ziraat Kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Combolire değer karşılığı her 1 Combolira 1TL’ye eşittir. Örnek; 10 Combolira karşılığı 10 TL’dir.

Ziraat Bankkart Combo Nedir ve Özellikleri

Ziraat Bankası yeni ürün olarak çıkardığı banka kartı ve kredi karı özelliği ile kullanılabilen Bankkart Combo müşterilerin yüzünü kampanyaları ile güldürmeye devam ediyor. 2018 yılında kredi kartı özelliği ile öne çıkarılan Bankkart Combo kartı alışveriş ve ödemelerinizde kolaylık sağlamak amacıyla müşterilerinin hizmetine açılmıştır.

Ziraat Bankası ComboLira Nerede Kullanılır?

Ziraat Bankkart Combo ile kampanyalardan kazandığınız ComboLira’nızı Ziraat Bankası ve İş Bankası Maximum ile anlaşmalı üye işyerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. ComboLira harcaması yapmadan önce mutlaka haracama yaptığınız yere İş bankası Maximum veya Ziraat Bankası ile anlaşmalı üye işyerinin olmasına dikkat ediniz.

Combo Kumbara da biriktirdiğiniz Combolira kullanılması için anlaşmalı üye iş yerlerin bazılarını araştırıp sizler için derledik. ComboLira kullanabileceğiniz üye iş yerleri Gittigidiyor, N11, Hepsiburada,A101, Kipa, Migros, Petrol ofisi, Shell, Opet, Türk hava yolları, Atlas global, Mavi, Suvari, Defacto, Batik, Bisse, Civil, Çiçek Sepeti, EpttAVM, Fenerium, Hisar (Sofra Sanatı), KonyalıSaat, Hummel, Hanif, Collezione, Casper, Korayspor, LTB, Penta, Oxxo, Mars Sportif, Matraş, Kartal Yuvası (krtlyvs), Skechers, Suwen, Rixos Hotels, Tudors, Uğur(Derin Dondurucu Markası), Viessman, Yalıspor, Uğur Motorlu Araçlar (UMA), Tiffany & Tomato, Tatilbudur,Ziraat Sigorta ve ŞOK Marketlerde dilediğiniz gibi ComboLiranızı kullanın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like