KREDİ KARTI

ZİRAAT BANKKART SAHİPLERİ MUTLU AKÜ’DE KAMPANYA VAR

ZİRAAT BANKASI BANKKART Combo kampanyası

Ziraat Bankası Bankkart sahibiyseniz, sektöründe önde gelen markalardan olan Mutlu Akü bayilerinde tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri ödemelerde size 20 TL indirim fırsatı size bekliyor. Üstelik 8 taksit imkanıyla. Ziraat Bankkart kampanyası 8 Mart-30 Nisan 2019 tarih aralığında anlaşmalı olduğu Mutlu Akü bayilerinde tek seferde 200 TL ve üstü ödemelerde 20 TL indirim ayrıcalığı ve yapılan alışverişte 8 taksit fırsatı sunuyor.

8 Mart 2019 ile 30 Nisan 2019 tarih aralığında kampanyadan kazanılacak en fazla indirim 20 TL ile sınırlıdır. Katılım için başvuru yada SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanyaya ön koşulsuz Bankkart sahibi herkes katılabilir.

Ziraat Bankkart ile Mutlu Akü bayilerinde 20 TL indirim kampanysında kredi kartı özellikli Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak ve Bankkart Business ile ödeme yapılması sonrası kesilen ilk kredi kartı extrenize yansıyacaktır.
Ziraat Bankkart ile Mutlu Akü bayilerinde 20 TL indirim kampanyasında sadece Bankkart özelliği olan Bankkart Genç, Bankkart ve Bankkart Başak ile yapılan ödemelerde vadesiz hesabınıza 15 Mayıs 2019 tarihinde indirim tutarı kadar yansıtılacaktır.
Kampanyadan ek kart ile yapılan ödemelerde geçerlidir. İndirim tutarı asıl kart sahibin hesabına yansıtılır.
Diğer önemli husus ise, kampanyadan faydalanmak için Mutlu Akü bayilerin Bankkart POS üye işyeri olmasına dikkat ediniz. Ziraat Bankası ve Mutlu Akü işbirliği ile yapılan kampanyayı değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 8 Mart 2019 Cuma
Kampanya Bitiş Tarihi: 30 Nisan 2019 Salı
Kampanyaya Katılan Firma(lar): ZİRAAT BANKASI ve MUTLU AKÜ
Web Adresi: www.bankkart.com.tr

Sektör: Alışveriş

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like