KREDİ KARTI

Ziraat ile Kredi Kartı Borçlarınız Tek Çatı Altında

ziraat kredi kartı borçları tel çatı altında

Ziraat Bankası, kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan bireylere yeni bir kredi imkanı sunuyor. Kredi kartı borçlarını tek çatı altında, yani Ziraat Bankasında toplayarak sadece tek banka borçla kalmanızı sağlıyor. Aylık gelirinize göre taksit ve ödeme planı yapılarak bireyleri kredi kart borçlarından kurtarmayı hedefliyor. Birleştiren ihtiyaç kredi başvurusunda kefile ihtiyaç yok ve başvuru ücreti siz bireylerden alınmıyor.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) son verilerine göre Türkiye’de kredi kartı borçlarını ödeyemeyen birey sayısı en 684 bin kişi. Bu durumda size kaçırılmayacak fırsat kendinize göre yeni bir ödeme planı yaparak sadece Ziraat Bankasına yani tek çatı altında borçlarınız toplanıyor.

Kredi Kullanım Şartları

  • Birleştiren ihtiyaç kredisi kapsamında sadece kredi kartı borçlarınızın toplamı kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Krediniz nakit olarak verilmiyor. Kredi kartı borçlarınız kapatılarak tek çatı altında birleştiriliyor.
  • Diğer bankalara ait kredi kartlarınızın kapatılması koşuluyla kredi verilir.
  • Birleştiren kredi başvurularını Ziraat Bankası şubelerinde yapabilirsiniz.

Kredi Faiz Oranları ve Taksitlendirme

kredi kartı borçları tek çatı altında kampanyasında Ziraat bankası tarafında verilen kredi faiz oranı, kredi kartı faiz oranlarından daha düşük seviyededir.

  • 24 aya kadar aylık % 1,10 faiz oranı,
  • 60 aya kadar aylık % 1,20 faiz oranı

Bu kampanya ile verilen ihtiyaç kredisi ve faiz oranları sadece bireylerin kredi kartı borçlarını kapatılması için yapılan özel bir kampanyadır. Kampanya ile kredi kartı borçlarınız ödemesi yapılarak, kredi kartların kapatılması gereklidir.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Detayları

Örnek ile açıklamak gerekirse; Benim 5 bankaya ait kredi kartı borçlarım var ve toplamda 10 bin borcum bulunmakta. bunun için ziraat bankasına başvuruda bulunarak birleştiren ihtiyaç kredi kampanyasından faydalanmak istiyorum. Benim aylık gelir belgeme gör kendimi ve kredi borcumu ödemede zorlanmayacağım bir şekilde taksitlendirme yapıyorum. Borçlu olduğum 5 kredi kartını kapatma koşulu ile krediden faydalanıyorum. Böylece ödemede zorlandığım kredi borçlarından kurtuluyorum Ziraat Bankası sayesinde tek çatı altında uygun faiz oranı ve taksit seçeneği ile ödemelerde biraz olsun rahatlıyorum.

10.000 TL birleştiren ihtiyaç kredisi 24 taksit faiz oranı %1,10, kredi tahsis ücreti olarak %0,5 kredinizin yıllık olarak maliyet oranı ise % 17,6670’dır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like